Fan club - internetowy, tylko internetowy ?

Tematy dotyczące działalności fan klubu Turbo "Dorosłe Dzieci".

Fan Club zespołu Turbo

Postprzez Piecyk » Wt sie 08, 2006 2:14 am

Czy kiedyś takowy istniał? Fajnie było by założyć FC Turbo, kosszulki flagi i te sprawy:) Nasz forumowy kolega jest szefem FC Ceti. Glan, może podzielisz sięs wkazówkami jak powołać coś takiego do życia?
Piecyk
Syn Burzy

Postprzez Stoow » Cz sie 17, 2006 6:10 pm

Mam pewne doświadczenie więc powiem: trzeba pisać do wydawcy Turbo :) Chociaz nie wiem czy MMP w fancluby się bawi ale próbowac warto ;) Jakby cos to ja się zapisuję od razu :D
Stoow

Postprzez Marcos » Cz sie 17, 2006 7:57 pm

Radziłbym najpierw pisać/dzwonić do Wojtka Hoffmanna, bo to w końcu jego Zespół, a nie Dziubińskiego.

Kiedy powoływałem do życia FC Ceti rozmawiałem o tym jedynie z Grzegorzem, bo to jego Zespół. Z panem Andree (wydawcą z firmy OSKAR) mailowałem potem dopiero w sprawie tańszych cd... A potem przekazałem FC w lepsze ręce - Glana i Strangera. Chłopaki mieli pełne głowy pomysłów i trochę więcej czasu ode mnie wtedy... I dzięki nim ten fc nadal istnieje.
Marcos
Szalony Ikar

Postprzez Glan_Anonim » N sie 20, 2006 3:58 pm

W sumie nie wiem czy powoływanie FC ma jakiś sens. Chcesz robić flagi Piecyk? Na forum jest zarejestrowanych 29 użytkowników z czago znając życie udziela się tylko połowa. Więc kto kupi flagę? Żeby to się opłacało musiałbyś zrobić nakład conajmniej kilkudziesięciu egzemplarzy.

Podobnie było z FC CETI. Też mieliśmy pomysły. Koszulki fanclubowe, specjalne fanclubowe płyty, gadżety itp. Grzesiek powiedział - skombinujcie 200 zamówień na płytę to będzie fanclubowe wydawnictwo. Poniżej tego nakładu nie opłaca się tłoczyć płyty. Tylko skąd ja mam wytrzasnąć 200 zamówień?? To samo tyczy się koszulek. Żeby opłacało się zrobić własny wzór potrzeba wyprodukować całę serię. Pojedyńcze egzemplarze można niby zamawiać w niektórych serwisach internetowych, ale to straszne badziewie. Nadruk na koszulce jest wielkości kartki A4.

Jak ktoś chce się bawić w fancluby to życzę powodzenia. Będzie potrzebne.
Glan_Anonim

Postprzez sarah » So sie 30, 2008 4:22 pm

skombinujcie 200 zamówień na płytę to będzie fanclubowe wydawnictwo

Hmm, sądzę, że to po prostu kwestia chęci i organizacji. Na temat Ceti się nie wypowiadam, ale w znalezieniu 200 chętnych na Turbo nie widzę problemu. Wystarczy machnąć temat tutaj, na forum dorosłych, dać znać znajomym i liczba się uzbiera.

Grunt to reklama, w Polsce Turbo słucha mnóstwo ludzi, trzeba tylko do nich dotrzeć. Samo forum także nie jest wogóle zbyt znane,co dziwi. W dzisiejszych czasach przy setkach banerów na różnych stronach mozna sobie zapewnić reklamę. :P
sarah

Postprzez Nogard » So sie 30, 2008 5:38 pm

Czy byłoby to wydawnictwo Turbo czy CETI - mógłbym z miejsca brać 5 sztuk dla siebie i znajomych spoza forum, a pewnie i więcej by przeszło... :wink: Przez ludzi z tego forum z 50 sztuk by się pewnie zebrało, może więcej przez "znajomych znajomych". Ale to gdybanie - znając życie, nic z tego :lol:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Wiwern » Pt lut 06, 2009 5:51 pm

a może by tak zrobić fuzję z "Fire Angels"? A jak już samodzielnie, to jak byśny się nazywali? "Ostatni Wojownicy Tożsamości"? "Kawaleria Szatańskich Dzieci"? A może... "Awatarowie Epidemii Ciszy"? Kurde, no... "dziewczyno uderzasz do głowy, jak wybór w sklepie monopolowym", pogubiłem się...
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Nogard » Pt lut 06, 2009 5:54 pm

Awatarowie Epidemii Ciszy, zdecydowanie :lol:

To Fajer Endżels istnieje jeszcze? Tak nie bardzo, niestety. :roll:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Wiwern » Pt lut 06, 2009 5:56 pm

no to się wskrzesi tym, no... nie wiem - chyba tym, co robi awatary :D Ale tak powaga, to dobrym pomysłem jest nazwa "Dorosłe Dzieci", ale tak się już pewna zacna witrynka nazywa...

ale mam dobre hasło, motto, czy coś... no, takie, co będzie napisane na stronce fanklubu (o ile w ogóle zyskamy tożsamość).

- "Twój Stary Był Dorosłym Dzieckiem!"
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Nogard » Pt lut 06, 2009 5:58 pm

:)

Za wiele z tych FC nie wyjdzie, ale próbujcie, próbujcie... :wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Wiwern » Pt lut 06, 2009 5:59 pm

albo "Nie ma już poborów do wojska, ale Kawaleria Szatana wzywa!"
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Nogard » Pt lut 06, 2009 6:00 pm

Tej, paliłeś coś? :lol: Beze mnie? :wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Pt lut 06, 2009 6:01 pm

Nie to żebym był pesymistą ale nie wierzę w fan cluby... Choć fajnie byłoby gdyby takowy istniał.

Nogard napisał(a):Tej, paliłeś coś? :lol: Beze mnie?

Ja też chcę! Ja też! :wink: :P
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Pt lut 06, 2009 6:05 pm

Paulo napisał(a):Nie to żebym był pesymistą ale nie wierzę w fan cluby... Choć fajnie byłoby gdyby takowy istniał.

"FC" CETI sprowadzał się do identycznego forum jak mamy tu z wieściami od kapeli i dwa razy dostaliśmy od Grzegorza kilka rarytasików do posłuchania, więc ogólnie wcale się to nie różniło od tego, co mamy tutaj. Ot, mamy już taki mały fanklubik Turbo tutaj :wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Pt lut 06, 2009 6:07 pm

Też prawda :wink:
Paulo
Administrator
Administrator

Następna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne