Zlot FC Dorosłe Dzieci

Tematy dotyczące działalności fan klubu Turbo "Dorosłe Dzieci".

Gdzie robimy zlocik?

okolice Poznania
9
36%
okolice Warszawy
3
12%
okolice Łodzi
3
12%
okolice Krakowa
1
4%
okolice Wrocławia
5
20%
nad morzem / na Pomorzu
4
16%

Liczba głosów : 25

Re: Zlot FC Dorosłe Dzieci

Postprzez Yourmaster » Pt sie 20, 2010 7:28 pm

Wreszcie zaczeliscie cos z sensem gadać :D
Yourmaster
Anioł Zła

Postprzez Zagor » Pt sie 20, 2010 9:29 pm

Fajnie by było się spotkać w Warszawie na koncercie jubileuszowym, ale niestety nie mam pieniędzy ani na bilet, ani na dojazd na miejsce koncertu. W związku z powyższym raczej nie będę w stanie pojawić się na żadnym z organizowanych spotkań w ciągu najbliższych dwóch - trzech miesięcy.
Ale później się zobaczy. :D

Teraz powinienem być na koncercie Turbo i Kata w Krasnymstawie, kurwica mnie bierze że nie mogłem pojechać. :twisted:
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez nat54ret » So sie 21, 2010 9:51 am

Moje zdanie jest takie: po pierwsze, to trzeba to z wyprzedzeniem czasu robić, a nie w środku wakacji miesiąc przed. Bo jest problemem i brak kasy, no i też wcześniej zrobione plany. Ja tak samo jak zagor nie pojawię się nigdzie przez najbliższe kilka miesięcy. I brak kasy i plany, a we wrześniu m.in. sesja poprawkową, praca, ślub brata.

Po drugie jeżeli ma być spotkanie wszystkich to trzeba zrobić to w miejscu neutralnym - morze, góry, woodstock, a nie w Poznaniu. Ludzie są z całej Polski. Wy sobie podjedziecie na miejsce autobusem, a inni mają jechać naszymi kochanymi kolejami kilkanaście godzin? :) To nie jest fair :)

Po trzecie - propozycja - można by zrobić coś wielkiego (morze, góry, mazury) czyli zaplanowane wcześniej spotkanie z konkretnymi zaplanowanymi rzeczami, wydarzeniami, atrakcjami. I żeby miejsce fajne, i żeby np połączyć to z jakimś koncertem, i żeby było co robić.
nat54ret

Postprzez Nogard » So sie 21, 2010 2:30 pm

Jeśli robić "wielki" zlot, to OK, z wyprzedzeniem i w jakimś odpowiedniejszym miejscu, ale obawiam się, że skoro na forum udziela się nas kilkanaście osób, to przyjedzie 5 - Żubr z kobietą oraz ci, którzy będą mieć blisko albo akurat najdzie ich ochota.

W tej chwili nie ma sensu planować na pół roku do przodu. Przez tyle czasu sprawa się "rozmyje", a do tego połowa ludzi się rozmyśli albo okaże się, że termin jest nieodpowiedni. Z mojej strony krótka piłka i konkretna propozycja - proponuję spotkanie 11 września w Poznaniu (po uwzględnieniu wyników ankiety i wypowiedzi w tym wątku). Jeśli nie macie ochoty lub uważacie, że coś tu jest nie tak, albo po prostu się nie podoba, to nie będę się narzucać. OK - to prawda, że nazwa nie pasuje jeśli prawie nikt spoza Poznania nie chce dojechać - możemy nie nazywać tego zlotem, a "spotkaniem fanklubowym".

Czy coś z tego będzie - zależy od Was. Możemy to odłożyć i spokojnie wybrać inne miejsce i termin.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Caleb » So sie 21, 2010 5:09 pm

Z tym, że wszyscy jadą do Warszawy to był żart, a właściwie lekka reklamowa prowokacja :mrgreen: Sam jeszcze nie wiem, czy się tam pojawię.

zagor19 napisał(a):Teraz powinienem być na koncercie Turbo i Kata w Krasnymstawie, kurwica mnie bierze że nie mogłem pojechać. :twisted:

Voyth pytał w czwartek wieczorem, czy mogę jechać. Niestety czwartek był ostatnim dniem urlopu :evil:

Nogard, myślę, żeby dać sobie spokój ze "zlotem". Lepiej po prostu rzucić hasło, że w dany dzień idziemy gdzieś (knajpa, Cytadela czy coś) i kto chce, ten dołącza. Tak, jak było z Acidolką. Napisała, że można się pojawić w Emmie, podszedłem tam przy okazji i była ona z kolegą, Wiwern a do tego gratis Jankiel i Popcorn :)

A tak można się spotykać przy okazji jakiegoś koncertu. Wyznaczyć miejsce (np. któraś strona sceny) i też będzie ok. Teraz nic innego nie zorganizujesz, a i tak przybędzie 1/3 deklarujących się :)
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Frodli » So sie 21, 2010 10:20 pm

Jadę 18 września do Wawy i chciałbym jechać z kimś z Poznania jeszcze, bo póki co jadę tylko z jednym kumplem, a zawsze fajniej by się czekało na pociąg większą ekipą :-D

Opcje 11 (płock) i 18 (wawa) odpadają. Ewentualnie 25 po południu :-)
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez Nogard » So sie 21, 2010 10:38 pm

OK. Poczekajmy zatem i zróbmy bibę przy okazji koncertu. Z tych, na których byłem, na grudniowym w Poznaniu i rok temu w Mosinie była nas już fura - szkoda, że nie wyszło hasło, żeby zgadać się wcześniej, a po gigach ludzie uciekali. Może po którymś z jubileuszowych w Warszawie lub w Poznaniu.

Frodli - odsyłam do tematu o koncercie w Warszawie, podpytaj tam ;-)
Nogard
Moderator
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy organizacyjne