Zlot FC Dorosłe Dzieci

Tematy dotyczące działalności fan klubu Turbo "Dorosłe Dzieci".

Gdzie robimy zlocik?

okolice Poznania
9
36%
okolice Warszawy
3
12%
okolice Łodzi
3
12%
okolice Krakowa
1
4%
okolice Wrocławia
5
20%
nad morzem / na Pomorzu
4
16%

Liczba głosów : 25

Zlot FC Dorosłe Dzieci

Postprzez Nogard » N sie 15, 2010 12:59 pm

Dyskutowaliśmy kilka razy możliwość zlotu fanklubowego, ale nie doszliśmy do konkretów. Fajnie byłoby zrobić go przy okazji koncertu gdzieś w centralnej Polsce, ale w najbliższym czasie trochę z nimi krucho, więc może sam zlot z muzyką Turbo z głośników?

Wskazane byłoby zrobić to tak do września, żeby można było przekimać w namiotach i rano wrócić do domów. Jeśli miałoby to być w tym roku, trza by szybko przedyskutować sprawę. Podstawowa kwestia to ile osób byłoby w stanie kawałek dojechać. Chyba najlepiej byłoby wybrać jakieś w miarę odludne miejsce, np. nad jakimś jeziorkiem. Moglibyśmy spokojnie:
- posłuchać muzy,
- zrobić ognicho,
- pokopać piłę,
- wypić piwko,
- przenocować pod namiotami...

Miejsce i termin trzeba by było ustalić tak, żeby jak najwięcej osób mogło dotrzeć. Wydaje się, że najlepiej byłoby zrobić to z soboty na niedzielę. Kto chciałby, zostałby do niedzieli, a kto by nie mógł, mógłby wracać jeszcze w sobotę wieczorem.

Dajcie znać, czy Wam się chce i co sądzicie. Osobiście myślę, że mógłbym i chciałoby mi się dojechać tak do 300 km od Poznania - byle na zachód od Warszawy i na północ od Katowic.

W ankiecie pozwalam wybrać dowolną ilość opcji (ja np. zagłosuję na okolice Poznania, okolice Wrocławia i Pomorze). Głos można w późniejszym czasie zmienić.
Nogard
Moderator
Moderator

Re: Zlot FC Dorosłe Dzieci

Postprzez Żubr » N sie 15, 2010 8:49 pm

Świetny pomysł Nogard :)
Ja obstawiałbym okolice Poznania, chociażby dlatego że jest tam najwięcej forumowiczów no i może ktoś z muzyków by podjechał.
Ja tam z Gdańska nie chciałbym lecieć gdzieś pod Katowice czy inne regiony. No chyba że Paulo nie miałby możliwości się urwać więc można by było ustawić się gdzieś w jego regionie. Paulo jest najstarszy, więc ma za pewnie więcej obowiązków aniżeli my.
Super sprawa !!
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Frodli » N sie 15, 2010 8:50 pm

Ze względów oczywistych preferuję okolice Poznania, co do terminu to może być ogólnie krucho, bo w sierpniu mam już ustalony grafik i pracuję we wszystkie weekendy, a we wrześniu dwa weekendy mi wypadają na Turbo i Płock i trzeciego wolnego weekendu bym nie dostał :/
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez Nogard » N sie 15, 2010 8:59 pm

OK - no to sprawdźmy, czy jest zainteresowanie i z jakich rejonów ;-) Wydaje mi się, że np. między Gnieznem a Koninem znalazłoby się trochę fajnych terenów (jeziorka...), a wtedy można by spróbować zaprosić Bogusza ;D A do Konina akurat bardzo łatwo dojechać i z Poznania, i z Warszawy. Wtedy nawet Frodli mógłby wsiąść w pociąg i być na wieczór, a wrócić w nocy (pociągi do Poznania jadą z Konina o 2, 4, 5...).
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez kabanos » N sie 15, 2010 9:04 pm

Ja byłbym za okolicami Poznania ;) Gdzieś dalej to miałbym problem z rodzicami raczej :P
kabanos
Szalony Ikar

Postprzez Nogard » N sie 15, 2010 9:21 pm

Powiesz, że koledzy się Tobą zaopiekują... :twisted:

Aha - na pierwszy raz byłbym jednak za opcją ustalenia miejsca tylko wg jednego kryterium - żeby mogło być jak najwięcej osób. A jeśli zlot okazałby się sukcesem, moja wizja jest taka, że zorganizowalibyśmy wkrótce drugi w innym miejscu Polski - w rejonie, z którego dotarłoby mało ludzi na pierwszy zlot, a gdzie byłoby mimo wszystko spore zainteresowanie :twisted:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez acidolka » Wt sie 17, 2010 11:21 am

z BA udało się zrobić tylko jeden zlot. Jest to zadanie naprawdę trudne.
Jeśli o mnie chodzi, a mogłabym uczestniczyć wybieram okolice Poznania
Obrazek
BARBARIC JUSTICE !
acidolka
Szalony Ikar

Postprzez Nogard » Wt sie 17, 2010 2:36 pm

Nie musi być armia ludzi - fajnie byłoby spotkać się i w kilkanaście osób. Kaman, 8 głosów na najpopularniejszą opcję? Nie żartujcie, że takie z Was lenie ;-)

Wg moich szybkich szacunków w okolicach Poznania uzbierałoby się nas ponad 10 osób, jeśli wszyscy mieliby czas i chęci. A może ktoś jeszcze?
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez 1984 » Pt sie 20, 2010 9:22 am

Ja również zgłaszam swoją kandydaturę z okolic Wielkopolski. Tak, aby zobaczyć, jaki w ogóle jest odzew, bądź co bądź, z naszej strony. I, żeby nie było, że tylko na słowach się skończy. Poza tym proponuję organizować, w miarę możliwości, Zloty - oraz spotkania w innych regionach Polski, nawet tylko za cenę podania sobie ręki, czy wypicia, piwa, czy koncertu, czy innej okoliczności. W końcu każdy powód jest dobry, by się spotkać. Chodzi mi o to, aby nie faworyzować jednego regionu kraju.
Tak jak powiedziała Ola, sprawa jest i będzie trudna do organizacji, ale nie niemożliwa.
searchin', sing and destroy :twisted:
1984
Upiór w Operze

Postprzez Nogard » Pt sie 20, 2010 9:56 am

No dobra - spróbujmy przejść do konkretów.
Myślałem o różnych wariantach i daleko od Poznania boję się, że będzie klapa. Powiedzmy więc, że zrobimy pierwszy zlocik:

- 11 września,
- 18 września,
- 25 września

* w samym Poznaniu w jakiejś knajpie,
* w samym Poznaniu w plenerze, np. na Cytadeli,
* nad jeziorem Strzeszyńskim na granicy Poznania - dojeżdża się łatwo i szybko autobusem, są tam campingi, można popływać, pograć w piłę.

To daje dziewięć opcji. Prosiłbym o deklaracje (choćby bardzo wstępne) poniżej, kto mógłby i chciałby być w którymś z terminów i które miejsce woli (ew. w które mógłby dotrzeć, jeśli jakieś odpada).

Jak o mnie chodzi, to jeśli nic mi nie wypadnie, mogę się pojawić w każdym terminie i w każdym miejscu niezależnie od tego, ile osób jeszcze się zgłosi.

Sorki, że się rządzę, ale nie widzę inicjatywy innych :mrgreen: Powyższe propozycje możemy skorygować, jeśli macie jeszcze jakieś pomysły.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Wiwern » Pt sie 20, 2010 2:42 pm

jestem za Cytadelą, albo ogólnie szeroko pojętej dzikiej nasiadówie na świeżym powietrzu. A termin... nie wiem jeszcze - każdy z tych trzech mi teoretycznie pasuje, ale mam tak pokręcony, chaotyczny rytm życia, że nie wiadomo. W każdym razie jak coś wybierzecie, to się dostosuję.
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Żubr » Pt sie 20, 2010 3:16 pm

18 ide na wesele :)
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Nogard » Pt sie 20, 2010 3:30 pm

Rozumiem, że np. 11 byś się pisał?
18 i 25 Turbole grają koncerty, co teoretycznie może zmniejszyć nam liczbę chętnych i odbiera możliwość zaproszenia kogoś z zespołu, więc 11 wydaje się być najlepszą opcją ;D

Znowu po zastanowieniu stwierdzam, że pub w tej chwili nie ma wielkiego sensu. Spotkanie w pubie możemy zrobić zawsze, a idealnym czasem na to będzie koncert jubileuszowy, jeśli dojdzie do skutku. Może się wtedy zjechać trochę forumowiczów.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Caleb » Pt sie 20, 2010 6:19 pm

Przecież 18 września wszyscy jadą do Warszawy :) EDIT: Żubr, no co Ty? Zawsze jesteś, a na świętowanie nie pojedziesz?

W knajpie to się też możemy umówić. Wiwerna spotkałem dwa dni z rzędu w Emmie bez ustaleń, w pierwszy dzień była jeszcze Acidolka :)
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Nogard » Pt sie 20, 2010 6:28 pm

Jeśli wszyscy jadą, to może być też zlocik 18 w Warszawie? (ale ja też jak Żubr nie dotrę)
Nogard
Moderator
Moderator

Następna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne