Ulotki - rozsyłka i roznoszenie

Tematy dotyczące działalności fan klubu Turbo "Dorosłe Dzieci".

Re: Ulotki - rozsyłka i roznoszenie

Postprzez Nogard » Śr paź 21, 2009 3:42 pm

No dobrze :-)

Dzisiejsze dwie paczuszki wysłane. Żubr zaklepał 500 ulotek. Zostaje, jak pisałem, około 200.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez kokosz » Śr paź 21, 2009 4:54 pm

Ja niestety nie dam rady - po prostu nie mam gdzie roznosić... W Świdnicy nie sklepu z płytami a knajpy to typowo dresowo-dżezi-trendi-szity, a od skończenia studiów do Wocka nie jeżdżę...
kokosz
Szalony Ikar

Postprzez kubawalter » Śr paź 21, 2009 6:31 pm

Dzięki nogi :rockon: dostałem tyle sztuk ile chciałem :P a ulotki sztynią nowością haha :twisted: dopiero od soboty zacznę kolportaż po sklepach muzycznych :D bo wtedy mam czas... :rockon:
Obrazek

Obrazek
kubawalter
Anioł Zła

Postprzez cHaSz » Pt paź 23, 2009 11:21 pm

Melduje ze ulotki otrzymalem. Dystrybucje rozpoczynam od poniedzialku :rockon:
cHaSz
Szalony Ikar

Postprzez Nogard » Pt paź 23, 2009 11:22 pm

Dzięki za wieści.
Ciągle czeka na wysłanie paka do Żubra... Postaram się jutro, najpóźniej w poniedziałek. Jakoś nie miałem po drodze na pocztę...
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Wiwern » So paź 24, 2009 1:19 am

...jeszcze dodam, że w czwartek wieczorkiem zostawiłem stosik ulotek w knajpce "Herezja", która się znajduje naprzeciwko "BlueNota", gdzie odbędzie się koncert Turbo dzień przed premierą płyty. Już zanim wyszedłem, to widziałem, jak pijący przy barze ludzie brali po jednej i czytali sobie. BTW: tam właśnie pójdziemy na piwo przed koncertem, bo taniej jest. :mrgreen:
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez krzyżyk » So paź 24, 2009 10:28 am

Witajcie, a propos HEREZJI - właśnie tam zostało zrobione kilka zdjęć z tzw. sesji do nowej płyty i strony www :-) - myślę, że to dla Was jakaś ciekawa informacja :D
Pozdrawiamy "ulotkarzy" i dziękujemy za Wasze zaangażowanie!
:metal:
krzyżyk
Syn Burzy

Postprzez Zagor » So paź 24, 2009 5:02 pm

Ulotkarze również pozdrawiają :mrgreen:

Btw, wróciłem w południe z Lublina i rozdysponowałem 150 ulotek z 450 które mi wysłał Nogard.
Ulotki trafiły do
-sklepu muzycznego nr 1 "na Księżycu" w Lublinie (w tej chwili jest na ul. Peowiaków, ale niedługo będzie na Okopowej) - 50 sztuk
-sklepu muzycznego "RIFF" na Krakowskim Przedmieściu w Lublinie. - 100 sztuk

Chciałem zostawić jeszcze w dwóch innych miejscach, ale były pozamykane. Dalej nie chodziłem bo nie znam w ogóle miasta.
Reszta ulotek - 300 sztuk pójdzie do Ryk na koncert TURBO. Nie wiem czy na nim będę, ale ulotki raczej tam trafią :D
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Nogard » N paź 25, 2009 9:46 pm

Wysłałem dziś ulotki do Żubra i mamy chyba zamkniętą rozsyłkę...
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Pn paź 26, 2009 8:13 am

Moja partia też prawie rozdysponowana... Zostało kilkadziesiąt sztuk na koncert w Stalowej...
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez cHaSz » Pn paź 26, 2009 10:54 am

Chcialbym rozdac sporo ulotek na koncercie Kata, jesli dogadam sie ocdzywiscie z wlascicielami klubu i mi udziela zgody.. Myslicie ze ludzie przychodzacy na koncert moga miec pretensje ? W kazdym razie sprobuje.
cHaSz
Szalony Ikar

Postprzez Zagor » N lis 01, 2009 5:26 pm

Wydaje mi się, że publika nie będzie miała nic przeciwko, w końcu nie musza brać ulotek. Zawsze mogą odmówić. Na koncercie KAT&RK w Lublinie w tym roku jakas dziewczyna rozdawała ulotki Atmospheric Magazine i nie było problemu.

EDIT: (01.11.2009)

300 ulotek trafiło do organizatora festiwalu Rykowisko Live - Mieszka :) Prawdopodobnie do każdego biletu będzie dodawana ulotka :D
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez nat54ret » Cz lis 05, 2009 7:32 pm

Melduję wykonanie zadania :D
Dzisiaj rozniosłem ostatnią porcję ulotek w ostatnie miejsce.
Więc ulotki były/są (w zależności od sprzątających pań): w Krakowie na Uniwersytecie Rolniczym - na Wydziale Leśnym, Rolniczo-Ekonomicznym, Inżynierii Środowiska i Geodezji. Również na AGH na wydziale Matematyki i na jakimś jeszcze jednym, nie wiem jakim bo nie patrzyłem. Na stołówce studenckiej. No i oczywiście w klubach (niektórych oczywiście). Też w Kielcach na Politechnice, w dwóch klubach i w metal shopie.

p.s. nie wiem czy dobre miejsce, mam nadzieje że Panowie z Turbo to przeczytaja - prośba ode mnie, aby nie oceniać tego forum, ludzi z forum i ogólnie forum jako forum przez pryzmat wypowiedzi jednego goscia który w ogole sie nie angazuje w zycie i na forum, bo wiem że to może zniesmaczyć i zniechęcic. Ale tu jest pełno osób (np ja) którzy uwazaja że każda sekunda z nowego materiału który dane nam było słyszeć jest świetna i wymiata :metal: :metal: :rockon:

aha i jak pisze to jeszcze jedna kwestia - nie dałoby rady usunac konta tamtego Maga czy jak mu tam? bo tacy jak on wchodza, pisza coś i odrazu wywołują wojne, nerwowa atmosfere i psują obraz tego forum.
nat54ret

Postprzez Zagor » Cz lis 05, 2009 8:00 pm

Dzięki Nat za raport :) Oczekuję tego również od pozostałych, bo ulotki poszły i... nagle zrobiła się cisza :mrgreen: A miło by było mieć przynajmniej zarys "ulotkowo-turbowej" mapy Polski :wink:

Pozwól, że na drugą częśc Twojego posta odpowiem w "uwagach", bo w wyniku ostatnich wydarzeń robią spore offtopy, z którymi właściwie nie wiadomo co później robić.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez cHaSz » Cz lis 05, 2009 8:18 pm

U mnie juz 1/3 poszla w klubie Liverpool i sklepach muzycznych. Czekam do niedzieli na koncert KATa gdzie tez sporo zostawie przy barze, no i oczywiscie na koncert Turbo 16tego. A jak bede mial czas (a u mnie z nim cienko :/ ) to zakrece sie jeszcze gdzies i rozniose reszte. W kazdym razie obiecuje ze zadna ulotka sie nie zmarnuje!
cHaSz
Szalony Ikar

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne