Promocja Strażnika Światła

Tematy dotyczące działalności fan klubu Turbo "Dorosłe Dzieci".

Re: Promocja zespołu Turbo oraz nowej płyty

Postprzez Caleb » N sty 03, 2010 4:17 pm

Pierwsze miejca dla U2, to jak najlepszy perkusista 2009 r. Lars Ulrich :lol:
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Wiwern » N sty 03, 2010 4:22 pm

no wiesz, takim tokiem myślenia, to ja powinienem się oburzać, że pierwszych miejsc nie zajmują Dio, Led Zeppelin, Black Sabbath itd, a jakieś pedały z U2 i Myslovitz.
Taki tok myślenia jest słuszny, ale samym myśleniem nic się zdziałać nie da, tylko można obrazić ludzi wokół, np. niedzielnych słuchaczy rocka, czyli fanówy U2. Ale po co?!

wracając do tematu: nadal podtrzymuję, że idealnym - kompromisowym i bezkompromisowym zarazem sposobem na promocję Turbo jest udział w tegorocznym Przystanku Woodstok. Nie zaszkodził by też występ na Metalmanii - tak na pożegnanie z wytwórnią, hehe. Zespół powinien wyrazić na to wszystko chęć (jeśli ją ma, ofkorz), a my musimy męczyć tych i owych mailami itd.

BTW: - Calebie - najlepszymi perkusistami w dziejach byli John Bohnam i Cozy Powell. Tyle ode mnie w tej kwestii.
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Zagor » N sty 03, 2010 4:33 pm

no wiesz, takim tokiem myślenia, to ja powinienem się oburzać, że pierwszych miejsc nie zajmują Dio, Led Zeppelin, Black Sabbath itd, a jakieś pedały z U2 i Myslovitz.
Taki tok myślenia jest słuszny, ale samym myśleniem nic się zdziałać nie da, tylko można obrazić ludzi wokół, np. niedzielnych słuchaczy rocka, czyli fanówy U2. Ale po co?!

I tym kończę tego offtopa, jak ktoś chce coś więcej powiedzieć w tej kwestii, niech zakłada temat, albo podczepi się pod jakiś aktualny. Dalsze posty na temat kto powinien, kto nie powinien znaleźć się wyżej/niżej w topie wszechczasów w tym temacie będą usuwane.
Przypominam że temat dotyczy PROMOCJI ZESPOŁU TURBO!!!!

wracając do tematu: nadal podtrzymuję, że idealnym - kompromisowym i bezkompromisowym zarazem sposobem na promocję Turbo jest udział w tegorocznym Przystanku Woodstok. Nie zaszkodził by też występ na Metalmanii - tak na pożegnanie z wytwórnią, hehe. Zespół powinien wyrazić na to wszystko chęć (jeśli ją ma, ofkorz), a my musimy męczyć tych i owych mailami itd.

Metalmania? Stary, prawdopodobnie jej nie będzie - przynajmniej w tym roku. Do tej pory pojawiły się dwie plotki - gwiazdą Machine Head :lol: a data to 06.03.2010 - w Spodku. Informacji oficjalnych ZERO. A jesteśmy teoretycznie na dwa miechy przed festiwalem.

Woodstock - o tym już było dużo mówione, więc odsyłam do stosownego tematu. Turbo chce tam wystąpić, tylko jakoś Owsiak nie wyraża chęci ich zaproszenia. Ale przynajmniej ma czyste sumienie, bo zamiast wprowadzić ich na wielką scenę z pól milionową publiką, ciąga po WOŚP-ach w dziurach typu Żmigród. Pięknie :twisted:
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez chmielu » Cz lut 11, 2010 1:32 pm

Na bank nie będzie metalmanii, jest już za późno, dwa miesiące przed festiwalem...cienko to widzę. 8)
chmielu
Syn Burzy

Postprzez Frodli » Cz lut 11, 2010 1:54 pm

Gdzieś czytałem o tym dyskusję, ponoć Metalmanii w tym roku nie ma, bo żaden skład nie miałby medialnego startu do Sonisphere, nawet inne gwiazdy thrashu czyli Exodus, Testament, Overkill + Kreator na dokładkę na ten przykład :-) Co zrobić. Wielka Czwórka wykasowała konkurencję :D
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez Wiwern » So kwi 03, 2010 3:01 pm

Mam taki pewien pomysł na promowanie Turbo. Pomysł wyda się może i kontrowersyjny, ale IMO w dzisiejszych realiach, kiedy mp3, najczęściej nielegalne wypierają tradycyjne nośniki, jako zbiory większości "fanów", a przynajmniej są zawsze pierwszym i podstawowym sposobem zapoznania się z muzyką zespołu, raczej więcej to pomoże, niż zaszkodzi. Mianowicie stworzyli byśmy nie za długi, jednopłytowy (do 80minut) składak z największymi szlagierami zespołu i można by to za darmo pobrać ze strony zespołu. Umieściło by się to też na serwisach z torrentami z pełnym mam nadzieję błogosławieństwem zespołu. Oczywiście całe to "wydawnictwo" musiało by być dobrej jakości (mp3 co najmniej 320 kb/s) i z okładką, oraz nadrukiem do wydrukowania w domu. Tym by się pewnie Gregfield zajął. Utwory wybrali byśmy w głosowaniu. Oczywiście się zestaw utworów musiał by być jednocześnie dość atrakcyjny dla początkującego słuchacza, ale też niezbyt wyczerpujący, by pozostawić taki pewien niedosyt dla tych, którzy zaczną potem kupować całe albumy. Ci, którzy tego nie robią z zasady i tak zadowolili by się nielegalnymi mp3jkami, ale IMO lepiej mieć przykładowo 50 nabywców płyt i 500 złodziei, niż w takich samych proporcjach dużo mniej ;) Co sądzicie o tym?
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Zagor » So kwi 03, 2010 3:10 pm

Po pierwsze trzeba mieć zgodę nie tylko zespołu, ale i Metal Mindu (co już wydaje mi się mało prawdopodobne, bo ta firma niczego za darmo nie odda).
Po drugie umieszczanie składaka Turbo na torrentowym serwisie mija się zupełnie z celem, bo nikogo to nie zainteresuje, skoro może ściągnąć całą dyskografię.
Po trzecie, jeśli robić coś takiego, to najlepszym sposobem by były sample utworów na stronie Turbo. Powiedzmy po minucie paru utworów z każdej płyty załatwiłoby sprawę.
Po czwarte, dobrze by było wymienić utwory z MySpace. Brakuje tam jakiegoś szlagieru z "Kawalerii Szatana" czy z " Dorosłych Dzieci".

To tak na wstępie. Czekam co reszta powie. :D
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Wiwern » So kwi 03, 2010 3:39 pm

to ja tylko zapodam, jak u mnie wygląda taki "the best of" Turbo w wersji minimalistycznej, nieprzekraczającej 80 minut. Jak nikt by nie zaprotestował takiemu zestawieniu, to można by takie coś zamieścić np nie tyle koniecznie do ściągnięcia, ale do odsłuchania na stronce.

01 Szalony Ikar
02 Ktoś Zamienił
03 Pozorne Życie
04 Już Nie Z Tobą
05 Jaki Był Ten Dzień
06 Sztuczne Oddychanie
07 Kawaleria Szatana II
08 Ostatni Wojownik
09 Pętla Czasu
10 Armia
11 Lęk
12 Czlowiek I Bóg
13 Otwarte Drzwi Do Miasta
14 Na Progu Życia
15 Noc Już Woła
16 Dorosłe Dzieci (live Warszawa 2009 gościnnie z G. Kupczykiem na drugim wokalu)

jak widać pominąłem celowo dwie płyty. Założeniem było, żeby to był taki przekrój przez klasycznie grające Turbo po polsku w pigułce.
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Żubr » Śr kwi 28, 2010 10:54 am

Właśnie w tej chwili w Trójce leci "Prolog" ze Strażnika :)

Edit : No i właśnie włączyli na "Progu życia"
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy organizacyjne