Promocja Strażnika Światła

Tematy dotyczące działalności fan klubu Turbo "Dorosłe Dzieci".

Re: Promocja zespołu Turbo oraz nowej płyty

Postprzez Antoniodecastella » Cz paź 08, 2009 5:45 pm

A ja mam pytanie do was Turbomaniacy:), nie wiecie, może jak to będzie z trasą koncertową czy kapela już przyjmuje terminy związane z promocją "Strażnika Światła"?Pytam ponieważ bardzo miło by było gdyby Turbo odwiedziło Czestochowę, sporą grupą tutaj na nich czekamy:), i tutaj drugie pytanie, "załatwialiscie" kiedyś coś takiego z klubami?chodzi o ściągnięcie danej kapeli, jak to wygląda?do tej pory napisałem mailowo, do 2 klubów w moim mieście zero odzewu jak narazie, może macie jakies sugestie?POZDRAWIAM P.S nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale uznałem że lepiej tu niż w dziale "koncerty" gdzie notowane są daty tych już potwierdzonych:)
Antoniodecastella
Syn Burzy

Postprzez Zagor » Cz paź 08, 2009 7:50 pm

Z trasą? nie wiem, każdy z nas chciałby trasę na conajmniej 10 koncertów, tak jak to miało miejsce przy "Awatarze".
Koncert w Poznaniu i Wrocławiu to są tzw "release parties" - nie każdy robi takie coś u nas. Do tego zagraniczne supporty, wiec to wygląda trochę odmiennie niż przy innych zespołach. Release party robiła na przykład Metallica w Berlinie.
Do tego jest kilka potwierdzonych dat - Zabrze to koncert charytatywny, Ryki to festiwal rockowy, a Warszawa to festiwal Jagórfest. Może bliżej listopada pojawi się więcej dat, może gdy Dziuba potwierdzi skład na Metalmanię 2010 to znajdzie się tam TURBO? Kto wie? Liczę że w przyszłym roku pojawi się dużo koncertów promujących płytę.

Pytam ponieważ bardzo miło by było gdyby Turbo odwiedziło Czestochowę, sporą grupą tutaj na nich czekamy:), i tutaj drugie pytanie, "załatwialiscie" kiedyś coś takiego z klubami?chodzi o ściągnięcie danej kapeli, jak to wygląda?do tej pory napisałem mailowo, do 2 klubów w moim mieście zero odzewu jak narazie, może macie jakies sugestie

Mnie też by było miło, gdyby TURBO zawitało do Lublina. Jako że u nas jest jedyny klub, który jest godzien Turbowców, to zapytałem, chyba dwa razy. Za pierwszym razem dostałem odpowiedź, że nie wiedzą, a za drugim, że Turbo na 100% nie wystąpi w klubie Graffiti w 2009 roku, może w przyszłym.
Z tego co wiem, to Paulo coś próbował załatwiać u siebie, najlepiej zapytaj go czego się dowiedział.
Jak poczytasz trochę starszych postów na forum i "wywiad", to będziesz wiedział, że "TURBO się ceni". Pan Wojtek zachwalał agencję koncertową, która zajmuje się obecnie zespołem. Efekty widać - jest sporo koncertów w porównaniu z ostatnimi latami. Myślę, że załatwianie koncertów leży w kompetencji agencji, a nie w naszej. My tylko możemy pisać na forach klubów w "propozycjach" prośby o występ TURBO :mrgreen:

Ewentualnie zawsze możesz napisać do kogoś z zespołu maila i dowiedzieć się czegoś z pierwszej ręki :)
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Paulo » Pt paź 09, 2009 9:30 am

zagor19 napisał(a): Z tego co wiem, to Paulo coś próbował załatwiać u siebie, najlepiej zapytaj go czego się dowiedział.

Nic się nie dowiedziałem... Telefon milczy... Trochę mnie to dziwi bo dogodny termin zbliża się nieubłaganie... :|

edit - Jak już wiecie wszystko skończyło się dobrze czyli koncert się odbędzie :P
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Caleb » Wt lis 03, 2009 10:02 pm

VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Lechu » Cz gru 03, 2009 11:33 am

Witam nie było mnie trochę w sieci ale jestem z powrotem no i widzę ze akcja promocyjna się rozpoczęła. Szczytny cel rozsyłam więc radosną nowinę po forach tematycznych.
Lechu
Embrion

Postprzez Frugo » So sty 02, 2010 9:44 pm

"Dorosłe dzieci" leciały dziś w w radiu trójce w Top wszech czasu. I było 5 na 100 miejsc.
Więcej szczegółów macie tutaj http://www.polskieradio.pl/trojka/aktua ... ?id=129439
Frugo
Szalony Ikar

Postprzez Frodli » So sty 02, 2010 10:49 pm

Pierwsze dwa miejsca U2... A do tej pory ceniłem to zestawienie.
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez Smolny » So sty 02, 2010 10:56 pm

U2 i Myslowitz... komercja i nic więcej :barszcz:
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez cHaSz » So sty 02, 2010 11:09 pm

I tak jestem pozytywnie zaskoczony ze Turbo jest na 5 lokacie, mimo (i tym bardziej) ze to zestawienie jest "oszukane".
cHaSz
Szalony Ikar

Postprzez Żubr » N sty 03, 2010 10:55 am

Też słyszałem. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczny Trójką. W sumie nigdy nie słuchałem radia,w samochodzie mam urwaną antenę (gwint się przekręcił) więc na moim lipnym radiu Daewoo (co po 10/20 razie może włączy płytę :) ) słucham czegoś tam. Trójkę zacząłem słuchać odkąd znalazłem robotę i muszę powiedzieć że spoko radio.
Normalnie w dzień puszczają AC/DC czy kawałki z solowej płyty Marka Piekarczyka.
Wczotaj np puszczali Perfekt, Turbo, TSA, Piekarczyka.
Dodam że często także puszczają inne zagraniczne rockowe kawałki. Super stacja no i ta piosenka o karpiu trójkowym :) http://www.youtube.com/watch?v=ZZM6iHZ7eac
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Yourmaster » N sty 03, 2010 12:25 pm

Przepraszam bardzo, Epitaph jest na 59 miejscu?? 59 MIEJSCU???!!! A wczesniej jakies pioseneczki Archive, ACDC czy pedałów z gansenrołzys? :evil: Nie wybacze.
Yourmaster
Anioł Zła

Postprzez cHaSz » N sty 03, 2010 1:38 pm

A przepraszam bardzo, Gunsi i ACDC to wspaniale zespoly moim zdaniem.
cHaSz
Szalony Ikar

Postprzez Smolny » N sty 03, 2010 1:50 pm

Yourmaster napisał(a):ACDC czy pedałów z gansenrołzys?

Lub pedałów z The Beatles... Staaary, wyluzuj... :fail:
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez Paulo » N sty 03, 2010 2:18 pm

:offtop:
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Yourmaster » N sty 03, 2010 4:11 pm

( przepraszam, już nie będe offtopować :D ) Chyba jednak Bogów z The Beatles :rockon:
AC/DC to świetny zespół (no Gunsi mniej) ale miałem na myśli, że są troche bardziej pasujące tu i zasłużone kapele. (uwielbiam emocjonować się nic nie znaczącymi zestawieniami).
Yourmaster
Anioł Zła

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne