Misja Piąty Żywioł - DEKLARACJE ws. ROZNOSZENIA...

Tematy dotyczące działalności fan klubu Turbo "Dorosłe Dzieci".

Re: Misja Piąty Żywioł - DEKLARACJE ws. ROZNOSZENIA...

Postprzez CarpeDiem » So lis 02, 2013 9:08 am

Kraków (miasteczko AGH, wydziały i akademiki UR i kilka osiedli - Olsza, Bronowice, Kurdwanów), Kielce (gdzie się da)
CarpeDiem

Postprzez Nogard » Cz lis 07, 2013 9:15 pm

Dzięki wszystkim za wstępne deklaracje. Był dziś kurier z naklejkami, zadzwonić do mnie nie zadzwonił, ale zostawił swój numer, więc od rana będę go próbował ścigać. Mam nadzieję, że może jutro, najpóźniej w poniedziałek udałoby się odebrać.
W związku z tym może poprosiłbym zainteresowanych o podanie na priv adresu, gdzie mógłbym wysłać naklejki i/lub przypinki do dalszego kolportażu i liczby potrzebnego stuffu :) I kiedy tylko uda mi się odebrać naklejki, zacząłbym dalszą rozsyłkę.
Z Poznaniakami skontaktuję się jak będę miał naklejki i spróbujemy umówić się na przekazanie, a jak się nie uda, wtedy też wyślę.
Przypinki chyba najlepiej będzie rozrzucić/rozdać na koncertach, natomiast naklejki poroznosić w miejscach jak rozmawialiśmy. Ale działajcie wg swojej inwencji, jeśli uda się Wam wymyślić coś nowego i ciekawego. Pamiętajcie tylko, żeby nie naklejać naklejek w miejscach, gdzie nie można, bo paragrafy, mandaty itp. ;)

Naklejki już też mam, postaram się wkrótce wrzucić jakąś fotę. Do osób, które wpisały się w tym temacie, a nie dostałem od nich jeszcze adresów, wysłałem PW. Jeśli kogoś pominąłem, a raczej nie, lub ktoś jeszcze chciałby się dołączyć, na co liczymy, to proszę o wiadomość :)
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Nogard » Wt lis 12, 2013 11:27 am

Zacząłem rozsyłkę :)

Smolny (2 adresy), Ozz, Zagor, Carpe/Nat - poszło.
Caleb i Frodli - dałem osobiście

Greg, Frugo, Paulo - wielkie sorki, nie zdążyłem spakować i wysłać dziś, pójdą jutro :)
Seraf - spróbujemy dziś przekazać osobiście

Eddie, Kokosz, ew. inni - jeśli dacie radę pomóc, to czekam na info :)

Chyba o nikim nie zapomniałem.
Wydałem dziś niecałe 19 zł na znaczki na 3 polecone priorytetowe (większe ilości) i 2 zwykłe priorytetowe (mniejsze ilości), do tego koperty, więc zaokrąglam do 19 :lol:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez ligot » Wt lis 12, 2013 11:59 pm

Witajcie,

Panie i Panowie.

Jest pomysł, aby spróbować zmasowanej promocji nowej płyty Turbo na forach internetowych/grupach na fb o tematyce około metalowej - tych zagranicznych i nie tylko.

Grupy mają to do siebie, że ludzie wklejają linki dość często, więc żeby było to skuteczne, trzeba by wrzucać posty cyklicznie - tak, żeby do jak największej liczby osób ta informacja dotarła.

Na Forach można by zrobić trochę sztucznego tłoku - nie tylko zamieszczać post z informacją o płycie(linki do YT, FB, duże Logo Zespołu), ale także go komentować - tak, żeby ludzie korzystający z danego fora, zobaczyli ruch w temacie. Będzie to trochę pracochłonne(każda osoba chętna do udziału musi założyć konta na sporej ilości for), ale jeżeli sporo osób się zaangażuje, to może to mieć naprawdę rewelacyjne ekekty.

Jeżeli znajdą się osoby chętne na przeprowadzenie takiej akcji, moglibyśmy zacząć od przeszukania sieci i stworzenia bazy for, na których warto promować Turbo. Fora o samej muzyce metalowej, fora bardziej znanych zespołów metalowo-rockowych itd..

Jeżeli chodzi o FB - jak wejdziemy na oficjalny profil Turbo, po prawej stronie jest możliwość polecenia tejże strony swoim znajomym. Jeżeli większość osób z forum, poleciłoby stronę wszystkim swoim znajomym, to liczba fanów może znacząco wzrosnąć.

Internet jest teraz jednym z najpotężniejszych narzędzi reklamy.
Akcja kosztuje tylko odrobinę naszego czasu, a efekty mogą nas mile zaskoczyć :metal:

Co Wy na to?
ligot
Embrion

Postprzez Bogusz Rutkiewicz » Śr lis 13, 2013 12:43 am

Dziekuję Wam w imieniu całej kapeli za to co robicie ! jakby co to niech ktoś na jakis koncert nam zabierze jeśli jest taka mozliwosć pare sztuk tych naklejek to i my coś zrobimy ;-) pozdro !
Bogusz Rutkiewicz
Basista Turbo
Basista Turbo

Postprzez Emilian » Śr lis 13, 2013 12:46 am

Napisałem trochę o płycie na Luxforum. Jeśli ktoś też jest tam zalogowany, to może coś od siebie dodać.
Emilian
Syn Burzy

Postprzez Wiwern » Śr lis 13, 2013 12:48 am

Mogę pomóc Nogardowi w Poznaniu, jak w końcu znajdzie czas się spotkać, bo od kiedy znalazł sobie robotę w jakiejś zabójczej korporacji, to nie widzieliśmy się chyba z rok :D
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Nogard » Śr lis 13, 2013 11:35 am

Bogusz - spróbujemy podrzucić w Warszawce ;)

Wiwern - Frodli, Seraf i Caleb już działają w Poznaniu, tak że tutaj na luzie, ale zachowam dla Ciebie też garść, w najgorszym wypadku przekażę na koncercie Turbo w Poznaniu za niecały miesiąc, bo liczę, ze dotrzesz też, może coś w Luboniu okleisz :lol:
(PS W korpo to by było łatwiej się dogadać co do godzin pracy, ja w małej firmie na wydupiu dłubię.)

Paulo, Greg, Frugo, Smolny (2 adresy), Ozz, Zagor, Carpe/Nat - poszło.
Seraf, Caleb i Frodli - dałem osobiście

Eddie - spróbujemy przekazać w Warszawce
Kokosz - czekam jeszcze na potwierdzenie adresu do wysyłki

Czyli w sumie kończymy już prawie rozsyłkę - bardzo ładnie udało się rozdysponować naklejki i przypinki, zostało mi trochę dla Turboli, Kokosza, Eddiego i dla mnie (ew. podzielę się z Wiwernem :lol:).
Dziś wydałem 15 zł na 3 listy i koperty, wysłałem też poleconymi priorytetowymi ;)
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Caleb » Śr lis 13, 2013 7:08 pm

Dziś chciałem zostawić w Rock Long Lucku, ale już ktoś był. Do Andrzeja Masłowskiego też nie nieście - z doświadczenia stwierdził, że u niego nie zejdą :)
Nie miałem za dużo czasu, ale opisałem 10 rewersów naklejek: "Koncert promujący w Poznaniu 7.12.2013 r. Blue Note Piąty Żywioł Tour 2013".
Do Bazyla ktoś się wybiera? Będę w piątek na Kabanosie, więc mogę tam zostawić (ale nie muszę, jak ktoś planuje :) )
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Seraf » Śr lis 13, 2013 7:11 pm

Ja dzisiaj zostawiłem w Rock Long Luck. Później kilka sztuk jeszcze rozdałem na Półwiejskiej :)
Seraf
Szalony Ikar

Postprzez Nogard » Śr lis 13, 2013 10:09 pm

Dobra robota :)
Ja byłem wczoraj w Bazylu i miałem ze sobą kilka celem zostawienia, ale dotarłem dosłownie jak kapela wchodziła na scenę i wleciałem od razu pod nią, a wychodząc... zapomniałem o nich :/ Tak że jak dasz radę Caleb, to weź kilka, bo to bardzo wdzięczne miejsce na tego typu akcje.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Frodli » Cz lis 14, 2013 12:07 am

W sobotę idę na Luxfest do Areny, zabiorę ze sobą :)
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez Nogard » Pt lis 15, 2013 11:18 am

Dziś wysłałem Kokoszowi (zwykły priorytet - niecałe 3 zł), tym samym chyba skończyłem rozsyłkę i spróbuję już tylko przekazać Eddiemu jutro w Warszawce :)

W Proximie zdaje się nie da rady wnieść plecaczka na salę? Muszę jakoś pokombinować jak wnieść te nasze rzeczy :/
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Frodli » Pt lis 15, 2013 11:36 am

Vlepki można spiąć gumką, zawinąć w woreczek i włożyć do kieszeni. Ze znaczkami trochę gorzej, bo zajmują więcej miejsca i robią hałas.
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez Nogard » Pt lis 15, 2013 11:39 am

Pewnie wezmę je w jakąś torebkę/bąbelki. Ale też np. jakieś książeczki płyt dla Arijców chcę przenieść. Trochę rzeczy będę miał. Jeszcze nie wiem co i jak, pomyślę.
Nogard
Moderator
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne