Nowa akcja promocyjna: misja Piąty Żywioł

Tematy dotyczące działalności fan klubu Turbo "Dorosłe Dzieci".

Re: Nowa akcja promocyjna: misja Piąty Żywioł

Postprzez Zagor » Wt lis 19, 2013 12:56 pm

Przejdę się w przyszłym tygodniu bo widzę że jeden plakat powinien zamknąć się w 3-4 zł. Jak Gregowi by się chciało zabawić w zrobienie projektu, to przecież teoretycznie każdy chętny by mógł zgłaszać się privem po niego i drukować samemu. Wysyłka takiego czegoś tez kosztuje, a tak każdy robi ile mu pasuje i rozwiesza gdzie trzeba. :D
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Gregfield » Wt lis 19, 2013 2:47 pm

@Zagor

Projekt mogę zrobić. Dajesz wytyczne i jadę z koksem. :)
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez Zagor » Wt lis 19, 2013 3:14 pm

Już ugadaliśmy sprawę projektu.
Takie pytanie.

Chce się ktoś do mnie podłączyć? Bo mógłbym w sumie wydrukować więcej i komuś wysłać.
Koszty jednej sztuki nie powinny 4zł przekroczyć. Do tego jeszcze wysyłka.
Czekam na wstępne deklaracje. Jak nie będzie nikogo, to tłukę swoje parę sztuk i jadę z tematem. :)

Czekam do momentu aż będę znał wszystkie szczegóły dot. kosztów i dostanę gotowy projekt.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Seraf » Śr lis 20, 2013 1:02 am

Taniej pewnie będzie go rzucić gdzieś w neta i drukować we własnym zakresie. W Poznaniu myślę, że znalazłoby się parę ciekawych miejsc :)
Seraf
Szalony Ikar

Postprzez Smolny » Pn lis 25, 2013 12:44 pm

Melduję, że Opole obskoczone przez mojego ziomka :D Część porozklejana część rozłożona po barach a część rozdana - 30 ulotek poszło :D Moja miejscowość w toku...
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez pamelus » Pn lis 25, 2013 2:46 pm

Trochę naklejek od EddiePoland rozdałem w czwartek w Stodole po koncercie Jelonka. Ludzie dość żywo reagowali i interesowali się, co to za płyta. :)
Lorem ipsum dolor sit amet...
pamelus
Szalony Ikar

Postprzez Zagor » Pn lis 25, 2013 5:34 pm

Dobra, to jeśli chodzi o kwestię plakatów. Mam już gotowy projekt, zrobił go tradycyjnie Gregfield. Jest na maxa uproszczony, ale takie było moje założenie żeby było prosto, wiadomo o co chodzi. Jutro idę drukować swoje plakaty plus trochę dla zespołu.
Jeżeli ktoś chce się włączyć w akcję plakatowania, nawet wydrukować 2 plakaty i powiesić w jakichś fajnych klubach, sklepach, gdzie nikt by nie robił problemów, to niech zgłasza się po projekt do mnie lub do Gregfielda. Od razu podawajcie maile bo waży 18mb.
U mnie druk cyfrowy A3 na papierze kredowym 130gr (czyli przywoitym) to koszt 3,4 za sztukę, ale jako że będę drukował ich trochę, to może drukarnia opuści coś z ceny.
Myślę że jak ktoś ma gdzie to powiesić i nie szkoda mu paru groszy, to warto poświęcić czas.
O tej płycie masa ludzi w ogóle nie wie. Przekonałem się o tym przez parę ostatnich dni. Trzeba się brać do roboty i zapierdalać! :D
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Zagor » Cz lis 28, 2013 2:14 pm

Mam już piękne plakaty. Udało mi się zrobić ich więcej niż było planowane, część z nich wydrukowałem dla zespołu (ze wspólnej kasy).
Spotkałem się z mega dużym odzewem od różnych lokali, klubów itd. Prawdopodobnie plakaty w Lublinie zakryją wszystkie miejsca w których grana jest muzyka rockowa lub metalowa. Jak już wszystko będzie zalatwione, to wtedy wypiszę szczegółowo kto włączył się w akcję. Postaram się tez zadbać, żeby w klubach i barach puszczany był utwór "Serce na stos".
Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy warto sie bawić w plakaty, to mam nadzieję że powyższą wypowiedzią udało mi się je rozwiać.

Jak chcecie projekt to piszcie do mnie albo do Gregfielda. Nawet jak macie 10 złotych które moglibyście poświęcić na plakaty, to uda się wydrukować za tyle kasy co najmniej trzy sztuki. Jeśli plakat pojawi się w odpowiednim miejscu, to może go zobaczyć bardzo dużo ludzi.

Rozpracowałem w Lublinie tak sprawę plakatów, że dziennie będą widoczne dla co najmniej kilku tysięcy osób. Nie wiem czy to się wszystko uda, ale ludzie są na tak i dogrywamy szczegóły.
Jak macie czas, chęci, parę złotych - to bierzcie się za robotę szanowni fani. :D
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Nogard » Cz lis 28, 2013 2:17 pm

Elegancko. Jak zostanie jeszcze jakaś kasa ze zbiórki, to pewnie dobrze byłoby to poświęcić może właśnie na plakaciki, po koncercie w Poznaniu spróbuję wszystko ogarnąć, podliczyć i podsumować i zobaczylibyśmy, ile zostało...
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Seraf » Pt lis 29, 2013 12:47 am

Jak coś zgłaszam się do pomocy :D
Seraf
Szalony Ikar

Postprzez Zagor » Pt lis 29, 2013 2:46 pm

To daj maila na priv. Zaraz wyśle Ci projekt jeśli jeszcze nie masz. :D
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Nogard » Cz sty 16, 2014 12:19 am

Jestem od dawna winien małe podsumowanko ;) Sorki, że tak późno.

Zebraliśmy 550 zł.

Z tego wydaliśmy:

201 na naklejki
181 na przypinki
41 zł na wysyłki (wliczywszy jeden zwrot, za który musiałem zapłacić - Nata gdzieś nam wcięło, od listopada nie było go też na forum)

łącznie w tej części wydano 423 zł.

Do tego 30 zł przelałem Zagorowi za plakaty, które wydrukował dla Turboli.
Ponadto 41 wydałem na małą niespodziankę, którą chcieliśmy przygotować dla Forumowiczów w podziękowaniu za pomoc, ale utknęła u Turboli, nie dałem rady odebrać jej ani po koncercie w Warszawie ani w Poznaniu, tak że jeśli ktoś z Was będzie na jakimś w styczniu/lutym, to pewnie poprosiłbym o pomoc z tym...

anyway, to byłoby dodatkowe 71 wydane.

Łącznie wychodziłoby, że wydaliśmy jak na razie 494 zł, czyli mam jeszcze 56 zł z forumowej kasy. Troszkę może pójść jeszcze na wspomnianą niespodziankę, jak uda się odebrać od Bogusza, a z resztą pokombinujemy, co zrobić ;)

Dzięki jeszcze raz wszystkim za pomoc w akcji; myślę, że fajnie się udało :)
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Cz sty 16, 2014 11:08 am

Nogard, reszta dla Ciebie za uchodzone nogi :) Jakieś piffko czy coś... ;)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Cz sty 16, 2014 12:46 pm

E no, bez przesady, dużo chodzenia nie było, a kasiorę na coś spożytkujemy, ale dzięki :D
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Zagor » N lut 23, 2014 10:19 pm

Może temat nie jest jakoś idealnie pasujący, ale nadal ma to związek z promocja "Piątego żywiołu". Chodzi o koncerty promujące płytę. Zrobiłem newsa na rockmetal.pl i został on już opublikowany:
http://www.rockmetal.pl/wiesci.html?new ... Tour_2014_

Jeżeli ktoś z Was gdzieś pisze newsy muzyczne, artykuły itd. to zezwalam na przeklejenie tego newsa. W im większej ilości miejsc info o trasie się pojawi, tym lepiej dla zespołu. Wysłałem jeszcze tego newsa w kilkanaście innych miejsc, ale nie wiem czy zostanie to opublikowane.
Możecie tez pisać na forach o zbliżającej się trasie. Wydarzenia na laście są już utworzone, na facebooku też (zespół udostępniał swoje wydarzenia, fanklubowe jak i klubów jeśli już były utworzone) więc możecie też zapraszać znajomych itd.

Prosiłbym też o priv osobę która działa w mediach lubelskich lub ma "plecy". Staram się rozreklamować koncert który odbędzie się w Lublinie, ale potrzebuję sprzymierzeńców. W najbliższym tygodniu zacznę też wspomagać klub z plakatowaniem miasta.
Zagor
Ostatni Wojownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne