27.09.2011 - Poznań

Informacje oraz relacje z archiwalnych koncertów grupy.

Re: 27.09.2011 - Poznań

Postprzez Wiwern » Cz wrz 29, 2011 7:46 am

"Daj mi tę noc" i jeszcze jeden kawałek...
"Więcej Słońca" ;)

Turbole robili na mnie wrażenie mega wyluzowanych i zagrali w jakiś sposób inaczej niż zwykle
bo Dominik i Mariusz nie grali zupełnie na trzeźwo i to właśnie sprawiło, że zagrali lepiej. Wiem, bo sam się do tego walnie przyczyniłem ;)
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Astropata » Pn paź 03, 2011 7:53 pm

Ja nie byłem, ale mam pytanie, czy Non Iron zagrało ostatecznie w składzie z "Candles and Rain" czy jak dokładnie? Bo słyszałem, że były jakieś niepewności do samego końca, a na YT jest jakiś fragment z akustycznym setem.
Astropata
Embrion

Postprzez 1984 » Pn paź 03, 2011 8:22 pm

Astro, tam był tylko ten skład co widzisz - niestety tożsamość perkusisty wyleciała mi z głowy. Zmian w trakcie nie było - G. Kupczyk (voc., g.), J. Musielak (g.), H. Tomczak (bg.) ...

PS
Tak mi się teraz przypomniało, ale wydaje mi się, że przed rozpoczęciem występu Non Iron, jeszcze chyba przed zanim wstaliśmy i uczciliśmy minutą ciszy śp. A. Sobczaka, jak zespół się dostrajał, to G.K. przemycił tam fragmencik "Dorosłych dzieci" :roll: Oczywiście słuchu też nie mam alzackiego ;)
Tam też była smutna anegdota z czasoprzestrzeni: 30-lecie Turbo a końcówką maja br. pomiędzy śp. A. Sobczakiem, a G. Kupczykiem.
searchin', sing and destroy :twisted:
1984
Upiór w Operze

Postprzez Nogard » Pn paź 03, 2011 9:56 pm

Hałuszczak się tam wmieszał zamiast Hoffmanna. Ale jeśli Wojtek nie chce, to nie mam nic przeciwko - dał radę. W ogóle mogliby grać spokojnie w szóstkę - Hałuszczak zaczął koncert na gitarce, potem pograł na harmonijce, a na koniec występu chyba nie było go już na scenie w ogóle i grali w czwórkę.
Na perkusji Kowalczyk. Po koncercie go wypatrywałem w celu zgarnięcia brakującego autografu na "'91" i choć miałem wrażenie, że go zidentyfikowałem, zabrakło pewności, a było niestety za głośno, żeby zagadać :lol: Niestety znam go tylko ze zdjęć sprzed 20 lat. Tak że czekam sobie na obiecane kolejne koncerty.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez 1984 » Wt paź 04, 2011 7:11 pm

O, słusznie, dobrze Nogardzie, że mnie wyprostowałeś. Gdzie ja to byłem, że tej harmonijki nie słyszałem... :lol: :rockon:
searchin', sing and destroy :twisted:
1984
Upiór w Operze

Postprzez Nogard » Wt paź 04, 2011 9:32 pm

Moim zdaniem nie wybijał się jakoś specjalnie na pierwszy plan poza wspomnianą przeze mnie wcześniej solówką "trampa" :lol: Poza tym stał z boku, a ja byłem z tyłu, więc nie widziałem dokładnie co i jak, może było tam więcej roszad jak chodzi o Hałuszczaka, ale napisałem jak zaobserwowalem :)
Nogard
Moderator
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum koncertowe