20.04.2006 - Wrocław - Hall Of Metal Fest (odwołany)

Informacje oraz relacje z archiwalnych koncertów grupy.

20.04.2006 - Wrocław - Hall Of Metal Fest (odwołany)

Postprzez Piecyk » Śr maja 24, 2006 4:32 pm

Na ten festiwal wybrałem się praktycznie tylko ze względu na Turbo. Tzn. grało tam mase świetnych kapel (Kreon, Assassin, Sodom), ale gdybym nie wyczytał na plakatach że ma grać Turbo, to we Wrocławiu pewnie bym się nie pojawił. Ale jednak byłem i się zawiodłem. Prawie dwugodzinne oczekiwanie na występ kapeli a potem informacja że jednak Turbo nie zagra. A potem naczytałem się całkiem odmiennych komunikatów ze strony zespołu oraz organizatorów festiwalu. Jak było naprawde? Sam już nie wiem. Nie będe już dłużej w to wnikał. Czekam na następny koncert we Wrocławiu!
Piecyk
Syn Burzy

Postprzez wiewiór » Cz maja 25, 2006 10:35 pm

miałam jechać specjalnie na Turbo... ale jako grzeczna dziewczynka posłuchałam się rodziców i do szkoły poszłam...

może i dobrze, że mnie tam nie było, pewnie bym się strasznie zawiodła...

a tak spokojnie wolę poczekać na kolejny koncert we Wrocku.
wiewiór

Postprzez Predator667 » Cz maja 25, 2006 11:41 pm

I tak za często u Was grają. W Szczecinie ostatni raz byli jakoś w listopadzie 2001 roku, mam gdzieś tu bilet jeszcze... najwyższy czas na repetę. Jeśli przypadkiem czyta to ktoś z TURBO, to pragnę powiadomić, że na Waszym wrocławskim koncercie z okazji 25-lecia zespołu było sporo osób ze Szczecina, o czym pewnie i tak wiecie... tak więc może i nie macie tu wielu fanów, ale za to ci, którzy są, są oddani (tak myślę ;-) ). Czekam niecierpliwie na Wasz kolejny koncert w Szczecinie :->
Predator667

Postprzez Ferio » Pt maja 26, 2006 12:35 am

Zgadza się! Było dużo ludzi ze Szczecina w Madness 'ie. Między innymi ja!

PS. Pre(d)ziu, pamiętasz "Dorosłe Dzieci" w komórce? ;)
Ferio

Postprzez Predator667 » Pt maja 26, 2006 12:59 am

Co bym miał nie pamiętać :D To była miła niespodzianka :) Jestem dozgonnie wdzięczny za to :]

Tylko mam pytanko... czemu daleś ', ale zjebałeś? ;) Czy osochosi?
Predator667

Postprzez wiewiór » Pt maja 26, 2006 1:21 am

wcale nie za dużo u nas grają!

ja też byłam w Madness 'ie... przez dwa tygodnie męczyłam brata, żeby mnie ze sobą zabrał... bo jak mógł iść na koncert Turbo beze mnie!
wiewiór

Postprzez Predator667 » Pt maja 26, 2006 1:32 am

Jak to nie? To ile razy byli we Wrocławiu od 2001? Na pewno ze 2-3 razy u was w tym okresie grali. A w Szczecinie tylko raz.
Predator667

Postprzez wiewiór » Pt maja 26, 2006 10:09 pm

och... no wiewiór to jest niewyżyte dziecko i dla mnie zawsze za mało;)

jak narazie byłam tylko na jedym koncercie Turbo, bo całkiem od niedawna ich słucham... ale to będzie "miłość na całe życie" ;)
wiewiór

Postprzez Predator667 » Pt maja 26, 2006 10:42 pm

TURBO nigdy za wiele... co nie zmienia faktu, że macie za dobrze :P
Predator667

Postprzez wiewiór » Pt maja 26, 2006 11:25 pm

no cóż... życie nie jest sprawiedliwe i dobrze;D

dzięki temu Turbo u nas często bywa;)
wiewiór

Postprzez Predator667 » So maja 27, 2006 1:15 am

Ty nie bądź taka mądra, bo wam zrobimy z ekipą repetę z lat 80.
Predator667

Postprzez wiewiór » So maja 27, 2006 1:23 am

łaaa... boję się i z domu nie wyjdę dopóki pełnoletnia nie będę...
wiewiór

Postprzez Bombel » Śr maja 31, 2006 1:44 pm

No nie... wiewior Ciebie tu tez juz przywialo :D ... jaki ten internet maly :)

A tak na serio to rzeczywiscie Turbo za czesto gra we Wrocku... Ja mieszkam w okolicach Bielska-Białej i jakos nie pamietam tu zadnego koncertu Turbo :( ...
Bombel

Postprzez wiewiór » Śr maja 31, 2006 3:27 pm

no więc zapraszam do Wrocka;)

Ty mnie szpiegujesz chyba;pp
wiewiór

Postprzez Salsero » Śr maja 31, 2006 10:51 pm

W Madnessie bylo bardzo duzo ludzi spoza Wrocka! Szczecin-Police-Szczecinek... Tak sobie mysle ze z Wrocławia to byla góra 10 osób :D Ale co prawda to prawda... Turbo raczej zadko odwiedzalo Szczecin... A do Wrocka jak nie Turbo to CETI, jak nie CETI to W.Hoffmann... Przeciez Wrocław to taka dziura... Oprócz darmowego cukru w McDonaldzie to tam nic nie ma :D:D pzdr.
Salsero

Następna strona

Powrót do Archiwum koncertowe