14.02.2010 - Kraków

Informacje oraz relacje z archiwalnych koncertów grupy.

Re: 14.02.2010 - Kraków

Postprzez fidga » N lut 14, 2010 12:11 am

Czy ktoś wie w jakiej kolejności będą grali??
fidga
Embrion

Postprzez Zagor » N lut 14, 2010 11:32 am

Według strony klubu: (kolejność od startu do końca)

Ravenclaw
Ciryam
Vena Valley
Witchking
Crystal Viper
Jelonek
TURBO

EDIT:

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/met ... 1437899,47
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Kicu » Pn lut 15, 2010 6:53 pm

Kicu
Anioł Zła

Postprzez OzzMaster » Pn lut 15, 2010 7:06 pm

Jak było :?: :twisted:
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez Kicu » Pn lut 15, 2010 7:52 pm

Pierwsze 5 zespołów dla mnie kicha (jakoś taki heavy metal w stylu Manowar to nie dla mnie) Przede wszystkim było tego za dużo. Jelonek zaczął grać dopiero o 22:20 (tutaj musze napisać, że pierwszy raz go słyszałem i mi się podobało) Turbo coś 23:35. Skończyli grać o 1. Publika dała dupy bo większość ludzi po Jelonku poprostu poszła... :shock: No ale nic, Turbo zagrało fajny koncert (jedynie mi zabrało kawałków z Ostatniego Wojownika no i z Awatara też coś mogło być...).
Pod spodem kawałki które zagrali (w kolejności albumów bo nie pamiętam dokładnej kolejności w jakiej zagrali):
-szalony ikar
-przegadanie dni
-ktoś zamienił
-dorosłe dzieci
-już nie z tobą
-smak ciszy
-jaki był ten dzień
-żołnierz fortuny
-kometa halleya
-kawaleria szatana cz.2
-legenda thora
-otwarte drzwi do miasta
-na progu życia
-szept sumienia
-strażnik światła
-epilog
(chyba nic nie pomyliłem).
Kicu
Anioł Zła

Postprzez fidga » So lut 20, 2010 8:35 pm

Ściana dźwięku, wyszedłem w połowie koncertu Turbo. Albo akustyk dał dupy albo to całe Studio nadaje się wyburzenia. Ogólnie zmarnowane pieniądze, żeby wsłyszeć się w gitarę musiałem zapierdzielać po całej sali i szukać optymalnego miejsca. Najlepiej słyszalna stopa, a jak zaczął zasuwać podwójną to już po utworze było. Szalony Ikar zagrany jakieś 15% szybciej niż oryginał nie specjalnie mi się spodobał. Żałuję, że kolejne koncerty w Krakowie grają w tym samym miejscu bo na pewno nie pójdę. TSA w Loch Nesie zagrało taki koncert, że pojedyncze nuty każdego z instrumentów było słychać. Podsumowując mam nadzieję, że to kiepskie nagłośnienie i dupiasty akustyk, a nie zbyt nowoczesna aranżacja utworów.
Pozdrawiam i odradzam chodzenie na koncerty do tego klubu, ja się strasznie zawiodłem.
fidga
Embrion

Postprzez Żubr » So lut 20, 2010 9:02 pm

Szalony Ikar zagrany jakieś 15% szybciej niż oryginał nie specjalnie mi się spodobał

10% często uznawane jest jako błąd pomiaru, a sugerowana przez Ciebie wartość 15% jest bardzo blisko. Zresztą wydaje mi się ze trzeba już być naprawdę dobrym aby wyłapać że akurat zagrane 15% szybciej :)

Podsumowując mam nadzieję, że to kiepskie nagłośnienie i dupiasty akustyk, a nie zbyt nowoczesna aranżacja utworów.

Z pewnością wina nagłośnienia, zespół to 1000% profesjonalistów, z ponad 30 letnim doświadczeniem :) Jak to się mówi z g... piany się nie ubije. Nie ma sprzętu nie ma zabawy na odpowiednio wysokim poziomie niestety :(
Kontynuując temat, wraz z moją Panią także mamy spostrzeżenia co do siadania nagłośnienia podczas koncertu. Na przykładzie Tomka jest to cholernie widocznie i niestety na niekorzyść. Koncert dźwiękowo bardzo dobrze się zaczyna, a z czasem nagłośnienie zaczyna siadać, może akustyk tak żongluje :?: jako laik i prosty fan nie potrafię znaleźć jednoznaczej odp na ten problem.
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum koncertowe