26.03.2009 - Poznań - charytatywnie # FOTO

Informacje oraz relacje z archiwalnych koncertów grupy.

26.03.2009 - Poznań - charytatywnie # FOTO

Postprzez Nogard » Pt mar 27, 2009 1:59 am

No i już po koncercie Turbo - obiecana minirelacja.

Z koncertu wyszedłem z dołkiem.

Na wejście wchodzi mama z chorym dzieckiem. Zapowiadający facet opowiada; mówi, że potrzeba 60000 zł na operacje... Szybki szacunek: aula na około tysiąć miejsc, z czego zajęte... grubo poniżej setki... Może zarobili ze dwa tysiące złotych tym koncertem? Głupia sprawa - masa zespołów i wokalistów się postarała, wszyscy zagrali naprawdę świetnie, koncert był rewelacyjny, a dupa z tego wyszła. Mam wrażenie, że organizatorzy myśleli, że ludzie dowiedzą się jakoś telepatycznie o tej imprezie? Ja dowiedziałem się przez przypadek dziś rano - robię kurs na prawo jazdy, jeżdżę sobie i instruktor włączył jakieś lokalne radio... Gdzieś tam jak przez mgłę usłyszałem "... Turbo, Lombard, bilety w auli UAM"... Że co? Cholera, dlaczego nic o tym nie wiem!? Po przyjściu do domu szybko Internet i okazało się, że rzeczywiście jest taki koncert. Heh. Przyciągnąłbym ze sobą raczej kilka osób, gdybym wiedział chociaż dzień wcześniej, a tak byłem na koncercie sam...

Przynajmniej zagrał dla dzieciaka jego ulubiony zespół RH+ i zaśpiewali razem jego ulubioną piosenkę. To było miłe...

OK.

Turbo zagrało cztery numery, więc z odtworzeniem setu nie ma najmniejszego problemu...

Wybieraj sam

Jaki był ten dzień

Dorosłe dzieci

Mały

I kilka fotek. Sorry za jakość. Tak wyszło. Próbowałem raczej bez flesza i efekty wyszły mizerne. Widać fajnie te wielkie tłumy (puste krzesła...).

Na początek - to było ciekawe zjawisko - pan zapowiedział zespół Headline i Felicjana Andrzejczaka. I zdziwiłem się, kiedy na scenę wskoczył m.in. Bogusz :) Fajna muzyka - taki bardzo melodyjny rock. Pierwsze utwory były chyba autorskie kapeli, a potem covery Budki Suflera. Jeśli mają zamiar grać dalej na poważnie, kto wie, pewnie mają szanse... :)

Obrazek

Obrazek

A potem już Turbo.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Żubr » Pt mar 27, 2009 5:03 am

Dzięki Nogardzie :) Ponownie dobra robota !

Wielka szkoda, szczytny cel, budzący nadzieje a niestety dupa z promocji, lipa :(

Bardzo szkoda jak mówisz, że nie było promocji koncertu, zresztą nasza stronka Turbo także się średnio postarała, jedynie Bogusz wspomniał gdzieś na forum o tym koncercie z pewnym wyprzedzeniem.

Do tego dochodzi partyzantka organizatorów, wszystko daje niesmak i poczucie niewykorzystania możliwości, szkoda mi malucha i rodziców, na pewno spodziewali się więcej, większej widowni, ale miejmy nadzieję ze uda się im szybko zebrać wymaganą kwotę, co zaowocuje zdrowiem maluszka.
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Nogard » Pt mar 27, 2009 11:10 am

Zapowiedzieli następne koncerty... :)

No zobaczymy. Może więcej szczęścia następnym razem. Tym razem jeszcze w drodze do auli rozglądałem się i nigdzie żadnego plakaciku nie widziałem. A w auli nawet przechodząc obok innych ludzi słyszałem rozmowy w rodzaju "... ja dowiedziałem się o tym dzisiaj, zupełnie tego nie nagłośnili".
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Pt mar 27, 2009 11:52 am

Dzięki za relację! Fajne fotki ale chyba Turbo nie grało we czwórkę? Bo Dominika nie widzę :wink:

W takim dużym mieście nie ściągnąć ze 300-400 osób na koncert...? Chyba organizatorzy nie mieli czasu lub kasy na jakieś działania... Ja organizując mały koncercik w moim 15 tysięcznym miasteczku bez trudu ściągałem setkę widzów na show... No cóż - wspaniały, szczytny cel, super muzycy, szkoda że publika nie dopisała...
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Pt mar 27, 2009 5:38 pm

Dominik schował się zupełnie po lewej stronie sceny, daleko od reszty muzyków. Przysłaniały go wielkie klawisze i głowy kilku osób, które siedziały w rządku przede mną :wink:

Spokojnie by przyszło więcej osób, ale o tym koncercie naprawdę nic nie było słychać... Szkoda.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Pt mar 27, 2009 6:02 pm

A to ci Dominik :P :wink:
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Pt mar 27, 2009 6:03 pm

No zawsze skubany staje zupełnie z boku, jakby się chował i nie chciał, żeby ludzie na niego patrzyli... :wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Pt mar 27, 2009 6:22 pm

Bo źle zrobił że kudły obciął. Tak to przynajmniej mógłby dynią trząchać :wink: Wtedy było by go widać :wink:
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Pt mar 27, 2009 6:24 pm

A wiesz, bardzo daleko stał i schowany, ale wydawało mi się, że odrastają mu powoli... :wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Pt mar 27, 2009 6:30 pm

Niech zapuszcza bo jako rytmiczny powinien robić mosh na scenie :wink:
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Pt mar 27, 2009 6:42 pm

Dominik i mosh? Eeee, moshujący Dominik to dla mnie oksymoron :lol:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Pt mar 27, 2009 6:56 pm

Nie moshował nigdy jak miał długie?
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Pt mar 27, 2009 6:58 pm

Chyba jak go pierwszy raz widziałem w Turbo miał już obcięte? Oj, trudno mi powiedzieć. Ale zupełnie sobie go nie wyobrażam moshującego :) Zawsze taki spokojny i statyczny, jakby chciał się schować...
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Pt mar 27, 2009 7:01 pm

To już Pan Wojtek chyba częściej dyńką macha ;)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Pt mar 27, 2009 7:11 pm

Zdecydowanie :wink:

Wojtek to wręcz szaleje czasami :wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Następna strona

Powrót do Archiwum koncertowe