Wywiad - komentarze fanów (2011)

Wywiady, bootlegi, recenzje i artykuły wszelakie oraz inne materiały podobnej maści.

Wywiad - komentarze fanów (2011)

Postprzez Żubr » Pn kwi 04, 2011 8:17 pm

Ten temat służy do komentowania wypowiedzi muzyków, które znajdą się w ciągu najbliższych dni w wywiadzie.
Proszę nie wpisywać się do tematów, w których zostały podane pytania. Tamto miejsce jest tylko i wyłącznie dla muzyków.
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Re: Wywiad - komentarze fanów (2011)

Postprzez Żubr » So kwi 09, 2011 4:42 pm

Bogusz już zadziałał ;)

Najbardziej podoba mi się odpowiedź na pytanie o motocykl ;) Obrazek
Śmigam od niedawna (jesień 2009), ale w pełni podzielam przedstawiony pogląd ;)
Choć z motocykli strasznie mnie kusi Royal Star ze stajni Yamahy (roczniki 96-99).
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Caleb » So kwi 09, 2011 6:19 pm

Bogusz napisał(a):Kończąc życzę wszystkim wszystkiego dobrego na Święta , a satanistów proszę żeby nie wieszali kurczaków do góry nogami bo to im szkodzi

:lol: :twisted: :lol:
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Zagor » So kwi 09, 2011 6:37 pm

Dzięki za odpowiedzi Bogusz. :)

Bogusz Rutkiewicz napisał(a):Co do solo na basie to uwielbiam solo basowe w jednym z utworów z 1 płyty Flotsam & Jetsam , później ten Pan grał długie lata w Metallice wiec pewnie tez go za to solo docenili

Faktycznie, solo z "Metal Shock" rządzi. :D Newsted grał je czasem na koncertach Metalliki (na przykład na trasie promującej "...And justice for all", ale też na pierwszych koncertach z Metalliką) oprócz innych basowych tematów.
Odsyłam zainteresowanych do filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=PojmHR5NJQ4
A co do samego utworu F&J, to w pewnym momencie słyszę podobieństwo z "Mieczem Beruda", ale może to tylko złudzenie.

Bogusz Rutkiewicz napisał(a):Ten teledysk niestety zaginął. W tamtych czasach nie było jeszcze video i myślę że nikt tego nie nagrał w domu więc ..szkoda.

To tłumaczy dlaczego teledysk nie pojawił się na dvd. Właściwie to spodziewałem się takiej odpowiedzi. Wielka szkoda.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Żubr » So kwi 09, 2011 7:49 pm

A ja myślę, że przeciwnie... teledysk pewnie ktoś gdzies ma na VHS starym i pewnie już dawno o tym zapomniał, nie słucha, i leży gdzieś głęboko w szafie ... ja jak miałem naście lat to miałem na to fazę, podejrzewam ze obecni 30 40 latkowie też tak mieli, ale czy to kiedyś wypłynie... powątpiewam :cry:
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez krusejder » So kwi 09, 2011 8:42 pm

ej no, trochę optymizmu !! Jestem pewien, że clip się odnajdzie !! jak nie w TV to w IPN

;)

p.s. bardzo miło czytało się odpowiedzi Bogusza - serdeczne dzięki :)
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Gregfield » So kwi 09, 2011 9:01 pm

Kurde faktycznie fajnie się to czyta. Lepiej niż te gazetowe wywiady gdzie zawsze pytają o to samo i najmniej jest rzeczy mnie interesujących.

Dzięki Bogusz!
Czekamy na resztę składu :)
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez Smolny » N kwi 10, 2011 4:46 pm

Szkoda tego teledysku, mam nadzieję, że jednak gdziekolwiek istnieje, oby jednak nie wyszło, że dekle z TVP wywali jakieś nagrania lub skasowali i nagrali nowe na stare taśmy to byłoby chore i niemal z sowieckiej mentalności - zniszczyć zabytek, zbudować gniot :shock: Szkoda, że Bogusz zatracił w odmętach pamięci kawałki które ewentualnie grali z Kreatorem i na HMS - skoro jednak przy tej pierwszej opcji grali 1,5h przypuszczam, że zagrano całą Kawalerię, Wojownika i jeszcze na jakieś kowery i popisy starczyło czasu... :D
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez Zagor » N kwi 10, 2011 9:30 pm

Z teledyskiem pozostaje mieć nadzieję ze ktoś kiedyś w jakiś sposób uzyskał kopię tego nagrania. Może za jakiś czas pojawi się to w internecie, kto wie. Przypominam że to nie jedyny teledysk TURBO, który zaginął. Był jeszcze podobno "Kręci się nasz film". Odsyłam do tematu o teledyskach, który znajduje się w tym dziale. Są tez opisy zaginionego teledysku do "Już nie z tobą".
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez krusejder » Wt kwi 19, 2011 2:43 pm

czekamy niecierpliwie na odpowiedzi kolejnych muzyków naszego TURBO !!
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez OzzMaster » Śr kwi 20, 2011 12:42 pm

Spokojnie. Dziś pan Wojtek gra koncert z Pendragonem, z którego ukaże się DVD. Po koncercie na pewno zrobi sobie jakąś przerwę i może w wolnym czasie odpowie na pytanka.
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez Gregfield » Pt kwi 22, 2011 1:24 am

O, myślałem, że tylko ja w tym bajzlu uwielbiam ścieżkę dźwiękową z Once, a tu pan Struszczyk również. :)
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez Zagor » Pt kwi 22, 2011 10:11 am

Dzięki za odpowiedzi na pytania. :)
Płyta będzie szybka, ostra i melodyjna. Ostrzejsza i mniej złożona kompozycynie niż Strażnik. Będzie krótko i na temat.

Świetnie. :) Na to czekam.

Genialne są praktycznie wszystkie riffy w utworze "The river dragon has come" Nevermore, szczególnie ten pod zwrotkę. Wszystkie riffy Dimebaga Darrela są genialne. Bardzo lubię też pod tym względem płytę "Roże miłości najchętniej przyjmują się na grobach" Kata.

Skoro jesteśmy przy Nevermore, to wczoraj Jeff Loomis i Van Williams odeszli z zespołu. :shock:
A co do Kata, to ciekaw jestem Twojego zdania Tomku o ich najnowszej płycie, która ukazała się zaledwie 3 tygodnie temu. :)
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Frodli » Pt kwi 22, 2011 4:25 pm

O, Tomek lubi Ayreon i Jorna <3
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez eddiepoland » Pt kwi 22, 2011 5:40 pm

Tomasz Struszczyk napisał(a):7) Czy jakiś koncert w ostatnim czasie wywarł na Tobie szczególne wrażenie?
Trzy dni temu byłem na koncercie Rogera Watersa - The Wall. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem, wspaniały spektakl zarówno pod względem muzycznym jaki i - a może nawet przede wszystkim - wizualnym.

Też byliśmy z Pamelusem - Waters to geniusz, absolutnie fantastyczny spektakl.
I've got to rock to stay alive! \m/
eddiepoland
Szalony Ikar

Następna strona

Powrót do Prasa i media