Wywiad - komentarze fanów (2009)

Wywiady, bootlegi, recenzje i artykuły wszelakie oraz inne materiały podobnej maści.

Postprzez Paulo » Wt mar 17, 2009 5:45 pm

Tak szkoda Gotham ale... rozumiem decyzję Bogusza...

Ja też się cieszę że 7 czy 8 lat temu widziałem Gotham w akcji :) :twisted:

Ehh, fajne czasy były...
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Zagor » Wt mar 17, 2009 6:50 pm

Świetne odpowiedzi, Wielkie Dzięki!!!

A z tym podejściem do bootlegów, hehe można by coś wykombinować wspólnie. Udał się wywiad, więc...

ale najpierw poczekajmy na wypowiedzi Wojtka i Dominika :)

:D
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Nogard » Wt mar 17, 2009 10:15 pm

Wrzucę w wolnej chwili na jutuba "Upiora w Operze" z koncertu w Turku... :> Na razie mam trochę przesrane na uczelni i choć dłuższa chwila właściwie by była, to nie mam nawet siły poszukać płyty z tym, przerzucić na dysk i załączyć wysyłanie... :/ Potem się zrobi.

Jeśli Turbole to przeczytają, to w ogóle proponuję przemycić więcej utworów z "Awatara" od czasu do czasu na koncerty, jeśli Zespołowi ta płyta nadal pasuje, jak napisał Bogusz. Ja tam bardzo chciałbym więcej numerów z niej posłuchać na żywo na najbliższych koncertach kosztem oklepanych hiciorów... :wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Wt mar 17, 2009 11:30 pm

O, tak! "Awatar" na żywo to było by coś! :)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Wt mar 17, 2009 11:35 pm

"Awatar", ale i masa innych kawałków... Prawie każdy uwielbiam :)
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Wt mar 17, 2009 11:47 pm

Przynajmniej jeden z Awatara mógłby być. Gitary przestrojone w dół i jazda.... :)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Śr mar 18, 2009 12:12 am

Jeden to grywają - "Upiora w operze" właśnie. W Turku zagrali, a set był wydrukowany jakby z jakiegoś poprzedniego koncertu, bo były drobne zmiany, więc myślę, że to nie był wyjątek.

Poza tym chyba "Lęk" kilka razy słyszałem w ostatnich latach... Ale raczej jeszcze z Kupczykiem. Nie pamiętam dokładnie. Ale ani "Armii", ani "Awatara", ani "Fałszu", ani całej reszty :(

:wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Zagor » Śr mar 18, 2009 1:00 am

Mam pomysła. Niech ktoś z forumowiczów który w najbliższym czasie będzie na koncercie postara się zanotować setliste :P Lub zapamiętac :D

Nogard, kojarzysz set z koncertu w Turku?

(Po zapoznaniu się z setem granym można zrobić ankietę i głosować na utwory które chcielibyśmy usłyszeć na sztukach - oczywiście mowa o kawałkach dawno nie granych itd. Potem można pokazać to np. Panu Wojtkowi. Co z tym zrobi zespół, to ich sprawa, ale niech wiedzą że fani chcieliby usłyszeć też coś starszego czy rzadszego :)
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Nogard » Śr mar 18, 2009 1:26 am

Obrazek

minus "Ostatni wojownik"
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Żubr » Śr mar 18, 2009 2:52 am

To wspaniale :)

Bardzo wiele ciekawych rzeczy można wywnioskować po odp Bogusza, szczególnie co do proporcji ilości grania do zarobków... osobiście naszła mnie refleksja, ale muszę sobie wszystko dobrze przemyśleć.

Odpowiedzi są zarąbiście z jajem :) aż czuć pełen luz podejście do tematu grania, bardzo zdrowe :)

P.S. I niedługo będzie dziadek Bogusz, tak wiec w następnej serii zastąpię Pan na dziadka :twisted:

P.S. Zaglądam na forum po 2 3 razy dziennie, ale niestety nie zawsze się udzielam. Co do wywiadu to wszyscy razem go stworzyliśmy. Tak więc podziękowania i Łiskacz należy się dla całej społeczności Turbo forum.

a co do Awatara, zdaje mi się że W Gnieźnie była zagrana Armia i właśnie Awatar.
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Paulo » Śr mar 18, 2009 12:44 pm

Super set lista... Kuźwa ja chcę na koncert Turbo!!!
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Śr mar 18, 2009 4:04 pm

a co do Awatara, zdaje mi się że W Gnieźnie była zagrana Armia i właśnie Awatar.

Kurde, byłem na tym gigu i ani jednego, ani drugiego nie pamiętam :lol: Skleroza u kogoś... :wink:

Ja też chcę na koncert Turbo... Na razie muszę zadowolić się marnym Blazem :wink: i poczekać jeszcze ze dwa miesiące...
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Zagor » Śr mar 18, 2009 11:50 pm

Dzięki za setlistę Nogard!

To jak myślicie, może zróbmy coś takiego:

założę nowy temat, wypisze się wszystkie utwory Turbo oprócz tych granych na koncertach (tu prośba o zapodanie mi kawałków które też są grane na gigach a nie było ich na setliście danej tu przez Nogarda) i każdy będzie mógł wybrac powiedzmy 3 utwory (przecież nie polecimy do zespołu z całym setem, to Oni tym rządzą. Można zasugerowac 3 kawałki tak żeby mieli rotację w setliście - znaczy mieli pewność że te numery będzie chciała usłyszeć publika).....

?
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Nogard » Cz mar 19, 2009 3:29 am

Nie wiem, jak bardzo ich to interesuje, ale na pewno takie zestawienie byłoby dla nich ciekawą wskazówką... Dlaczego nie :)

Do "Kawalerii" włącznie grają prawie wszystko, od "Ostatniego wojownika" w górę tylko pojedyncze utwory (z "OW" czasem tytułowy, z "Awatara" "Upiora", z "Tożsamości" dwa kawałki jak na secie, z pozostałych nic). Osobiście chętnie usłyszałbym na koncertach cokolwiek więcej spoza pierwszych trzech płyt :wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Cz mar 19, 2009 12:26 pm

Jest już cześć odpowiedzi od Pana Wojtka :) Jestem w bardzo pozytywnym szoku bo na pytania ode mnie Pan Wojtek odpowiedział super wyczerpująco :P:P:P Dzięki!
Paulo
Administrator
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prasa i media