Wywiad - komentarze fanów (2009)

Wywiady, bootlegi, recenzje i artykuły wszelakie oraz inne materiały podobnej maści.

Postprzez Żubr » Cz sty 01, 1970 4:02 am

Dobrze sie czytalo. Mnie po koncercie w Monachium tez dziwi, dlaczego tak swietnie grajaca grupa, z wieloletnim dorobkiem nie jest rozchwytywana na prawo i lewo. Mysle, ze to brak naprawde dobrego, doswiadczonego menedzera z duza sila przebicia. Muzycy sa od uprawiania sztuki, a manago od reszty. Zycze powodzenia! Pozdrowienia prosto ze stolicy Bawarii :)
Żubr
Żołnierz Fortuny

Wywiad - komentarze fanów (2009)

Postprzez 40i4 » So mar 07, 2009 11:52 pm

Pozwoliłem sobie stworzyć nowy temat, jako że Krzyżyk już dał odpowiedzi na swój zestaw pytań. W tym miejscu komentujmy odpowiedzi muzyków, dyskutujmy itd. Pierwszy temat o wywiadzie uznajmy za czysto organizacyjny i tam poruszajmy sprawy techniczne.

Co do odpowiedzi Krzyżyka

- też gram ołówkami!!! perkusja to chyba najbardziej kręcący mnie instrument muzyczny. Ta odpowiedź dała mi motywację :) gdy już będę miał fundusze to kupię najprostszy zestaw i zacznę ćwiczyć :P

Odpowiedzi wyczerpujące, najbardziej spodobało mi się perkusji :twisted:

Świetnie że w tak krótkim czasie pojawiły się odpowiedzi, dziękuję i czekam na pozostałych muzyków.

Tak więc, do dzieła Panowie :)
40i4
Embrion

Postprzez Nogard » N mar 08, 2009 12:37 am

Obgadujemy Krzyżyka? :twisted: Najsampierw dzięki za wyczerpujące odpowiedzi! Czuję się nimi baardzo usatysfakcjonowany :wink:

Byłem na tym Iron Maiden - fajny koncert, ale został mi mały niedosyt... :)

Co do pytania o bootlegi - chodziło mi raczej o to, jak muzycy Turbo na nie patrzą - czy woleliby, żeby tych nagrań nie było, czy może cieszą się, kiedy widzą się dzień po gigu na youtube. ;p No ale poniekąd odpowiedź na nie padła.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » N mar 08, 2009 12:47 am

:) Krzyżyk szybko odpowiedział... :) Dzięki Tomek!

No i Krzyżyk lubi Acidów! :P :twisted:

Mogliśmy dyskutować w dziale "Wywiad" ale jeśli uważacie że potrzebny jest nowy dział to OK. :P
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Żubr » N mar 08, 2009 2:34 am

naprawdę superandzka odpowiedź :)

A mi coś tam po głowie chodziło że Tomek dojeżdża ze Szczcina, stąd o to zapytałem, nie wiedziałem że Tomek na stałe mieszka w stolicy Pyrlandii :)
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Nogard » N mar 08, 2009 2:38 am

Proponowałem osobny temat do dyskusji licząc, że wszyscy muzycy będą odpowiadać w jednym wątku. Wtedy zaśmiecalibyśmy ich odpowiedzi, ale tak jak jest - chyba spokojnie możnaby odpowiadać pod Tomkiem... :wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Żubr » Pn mar 09, 2009 12:10 pm

Już Tomek napisał !! :twisted:

Bardzo wyczrpująca i owocna odpowiedź :twisted:

dla mnie bomba :)
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Nogard » Pn mar 09, 2009 12:11 pm

Właśnie zauważyłem, że poprzednio wpisałem się w złym temacie :wink: Przenoszę więc.

Rewelacja :) :) Dzięki za odpowiedzi.

Za miłość do ARK Tomek ma u mnie wielkie piwo Obrazek nie mam specjalnych wątpliwości, że byłby to mój ulubiony zespół, gdyby po drugiej płycie Jorn sobie nie poszedł. "Burn the Sun" to jedna z moich ulubionych, jeśli nie ulubiona w ogóle płyta.

Za bootlegi drugie piwo Obrazek Można ich nie lubić, ale osobiście myślę dokładnie w taki sam sposób... I szukam bootlegów ulubionych kapel odkąd słucham muzyki...
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez nat54ret » Pn mar 09, 2009 1:04 pm

Od razu polubiłem Tomka:)
nat54ret

Postprzez Nogard » Pn mar 09, 2009 4:29 pm

Ja wcześniej go bardzo lubiłem, teraz pokochałem (bez podtekstów Obrazek) - swój człowiek Obrazek
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez cHaSz » Pn mar 09, 2009 4:36 pm

Tomek napisał(a):Jeżeli zależałoby to wyłącznie ode mnie, prawdopodobnie na nowej płycie Turbo charakter wokali dość znacznie odbiegałby od tego co można było usłyszeć na wcześniejszych płytach Turbo. Pytanie czy byłoby to dobre dla fanów? I czy to nadal byłoby Turbo? Prawdopodobnie nie. Dlatego chłopaki z zespołu będą stali na straży tego aby Turbo pozostało Turbo. A ja będę starał się przemycić jak najwięcej siebie :wink: Na pewno będę śpiewał na płycie Turbo dużo ostrzej niż robiłem to we wcześniejszych swoich dokonaniach z łódzkimi zespołami, co zapewne sprawi że wokalnie nowa płyta Turbo będzie bliska wcześniejszym.

I na to czekam! Tomek na koncercie w Turku wywarl na mnie ogromnie pozytywne wrazenie. Pozostaje czekac tylko na premiere plyty... i kolejne koncerty!
cHaSz
Szalony Ikar

Postprzez Paulo » Pn mar 09, 2009 4:39 pm

Dzięki Tomek za wyczerpujące i ciekawe odpowiedzi :)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Paulo » Wt mar 17, 2009 3:27 am

Odpowiedzi Bogusza genialne! :P

Z jajem! :)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez nat54ret » Wt mar 17, 2009 5:02 am

troche może to dziecinnie zabrzmi, ale to niesamowite.. pamietam jak poznawałem muzykę Turbo.. wtedy dla mnie ludzie-muzycy ktorzy nagrali TAKIE arcydzieła jak Kawaleria czy Ostatni to był obraz ludzi niedostepnych, bogów gitary, gwiazdy, idole:) nadal są idolami,

ale fakt że teraz Bogusz rozmawia z nami, odpowiada na pytania, szanuje nas tu na forum, wiele dla mnie jako fana znaczy i naprawde serdecznie za to mu dziekuję:)
nat54ret

Postprzez Nogard » Wt mar 17, 2009 5:06 pm

Zgadzam się :) :) Po prostu super :) :)

Informację o demach Turbo można znaleźć w kilku miejscach w sieci, np. na Metal-archives:

http://www.metal-archives.com/band.php?id=3536

(chwilowo jakby nie działa, ale czasami miewają przestoje - niedługo powinno ruszyć)

Podejrzewam, że w takim razie ktoś skopiował kilka utworów z winyla albo jakiegoś radia na kasetę, a potem przez wielokrotne przegrywanie materiał stracił na jakości i ktoś kiedyś stwierdził, że to demo i dalej tak krążyło Obrazek

Dziękuję za tą informację :)

Czeskie Turbo nigdy metalu specjalnie nie grało - raczej taki melodyjny pop rock, ale super muza... Obrazek

Bardzo żałuję Gotham... dziękuję za szczerą odpowiedź. Fajnie, że udało mi się chociaż raz zobaczyć kapelę na żywo... Dla mnie już kultowa kapela :wink:

Fajne podejście do bootlegów :) Myślę, że Turbo kasa z tego nie ucieknie, raczej wprost odwrotnie - żadnych nieoficjalnych materiałów koncertowych praktycznie nie ma, a garstka wideosków, które są na youtube, może wręcz zachęcić kilka osób do zapoznania się z kapelą, jako że w radiu ani w TV się jej nie usłyszy...
Nogard
Moderator
Moderator

Następna strona

Powrót do Prasa i media