Wywiad - sprawy organizacyjne

Wywiady, bootlegi, recenzje i artykuły wszelakie oraz inne materiały podobnej maści.

Re: Wywiad - sprawy organizacyjne

Postprzez Zagor » Pt mar 18, 2011 12:13 am

Przypominam, że czas nadsyłania pytań upływa już za kilka dni. 25 marca zamykamy listę pytań. :)
Proszę o kierowanie pytań zgodnie z zasadami opisanymi w topicu "Wywiad - ważne informacje".
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Nogard » So mar 19, 2011 10:42 pm

Ponieważ zbliżamy się powoli do końca zbierania pytań, to może napiszecie, czy mamy ich mało czy dużo? Wystarczy orientacyjnie mało/średnio/sporo, ale przyda się więcej/dużo... Gdyby było mało, moglibyśmy się sprężyć i wypocić sami więcej. Np. ja nic nie wysłałem, ale kilka przeszło mi przez myśl, choć odrzuciłem je jako takie se. Myślę, że z ludzi, którzy uczestniczyli w pierwszej edycji, więcej z nas mogło tak pomyśleć.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Żubr » Pn mar 21, 2011 12:50 pm

Ja zbieram pytania i nie ukrywam, ale bardzo bardzo słabo z frekwencją. Mam nadzieję że stara gwardia forum się zmobilizuje i zadziała w tym kierunku ;)
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Zagor » Śr mar 23, 2011 9:54 am

Macie ostatnią chwilę na przesyłanie pytań, przypominam że termin upływa 24 marca o godzinie 23:59. :) Więc jeśli chcecie coś uzupełnić, lub poprawić to jest to ostatnia chwila. Jeżeli ktoś jeszcze nie zdążył nadesłać pytań, to zachęcam.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Smolny » Śr mar 23, 2011 10:31 pm

Do jutra wymyślę z 10 pytań, bo mam cały czwartek wolny, czekajcie na mnie :D Chociaż jak mówicie, że słabo z frekwencją to wstyd robić wywiad, może poczekamy do prima aprilis?
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez OzzMaster » Śr mar 23, 2011 10:57 pm

Wysłałem 11 pytań, więc nie powinno być źle ;)
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez Zagor » Śr mar 23, 2011 11:07 pm

Smolny: nie jest słabo, po prostu sporo osób czeka do ostatniego momentu, bo może coś jeszcze wpaść do głowy. :) Sam mam spisanych około 20 pytań, a kilka wymyśliłem dziś w robocie i dopisuję.
Wczoraj gadałem z Żubrem i mówił że już teraz jest OK.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez krusejder » Śr mar 23, 2011 11:39 pm

ja też mam kilka pytań, ale zapewne sporo odpowiedzi na nie padło już w czasie dawnych, dawnych wywiadów - więc musicie je przepuścić przez sito ;)
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Zagor » Śr mar 23, 2011 11:43 pm

Spoko, wysyłaj co masz. I tak wszystko trzeba będzie poprawiać, sprawdzać, wiec parę pytań więcej nie robi różnicy.

Edit:

W związku z dzisiejszą awarią, przedłużamy czas nadsyłania pytań o jeden dzień.

Macie czas do piątku, 25 marca do godziny 23:59
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Zagor » So mar 26, 2011 9:08 pm

Dziękujemy za wszystkie nadesłane pytania. Otrzymaliśmy 2x tyle, co w 2009 roku. W najbliższych dniach wszystko zostanie posortowane i poprawione. Z początkiem kwietnia pytania trafią do zespołu. Poinformuję, gdy to nastąpi.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Zagor » Wt kwi 05, 2011 7:46 pm

OK, to mamy już prawie wszystko gotowe. Jak widzicie, na forum zostały zamieszczone 3 tematy z pytaniami do Tomasza Struszczyka, Dominika Jokiela i Tomasza Krzyżaniaka. Poinformowaliśmy ich razem z OzzMasterem i możecie się spodziewać ich odpowiedzi w najbliższym czasie.

Chwilowo nie podaję tematów z pytaniami do Wojciecha Hoffmanna i Bogusza Rutkiewicza, bo muszę zaczekać na wyjaśnienie jednej organizacyjnej kwestii. Najprawdopodobniej tematy z pytaniami do nich pojawią się jutro.

I teraz przypomnę kilka zasad związanych z wywiadem:

1. Dyskusje na temat odpowiedzi muzyków na nasze pytania proszę toczyć w tym temacie:
viewtopic.php?f=10&t=583
2. Proszę nie wpisywać się do tematów, w których zamieszczone zostały pytania. To miejsce jest poświęcone dla poszczególnych muzyków TURBO.

Edit:

Wszystkie pytania są już na forum. Pozostaje czekać na odpowiedzi.
Zagor
Ostatni Wojownik

Poprzednia strona

Powrót do Prasa i media