Wywiad - sprawy organizacyjne

Wywiady, bootlegi, recenzje i artykuły wszelakie oraz inne materiały podobnej maści.

Re: WYWIAD - Dominik Jokiel

Postprzez Godło666 » Cz sty 01, 1970 3:56 am

1. Lubi Pan jeździć na koncerty innych zespołów? Czyj koncert wywarł na Panu w ostatnim czasie wrażenie? (autor Nogard)

2. Czy poświęca Pan na słuchanie muzyki dużo czasu? Woli Pan nowości czy starocie? Czy jakieś płyty rzuciły Pana ostatnio na kolana lub poważnie rozczarowały? (autor Nogard)

3. Bootlegi (mam tu na myśli nieautoryzowane nagrania koncertowe) to temat rzeka - są zespoły, które je potępiają, jak i takie, które zachęcają fanów do nagrywania i wymiany takich materiałów. Oba te podejścia mają swoje dobre i złe strony... Zastanawia mnie podejście Turbo do tej kwestii. Czy mieliby Panowie coś przeciwko, gdyby ludzie z forum nagrali fragmenty koncertów i wymienili się tymi materiałami między sobą? Wrzucali na youtube?... (autor Nogard)

4. Jakich jeszcze wokalistów przesłuchiwano po odejściu Grzegorza? (autor Zagor19)

5. Jak wygląda tworzenie nowej płyty – robią Państwo wszystko razem "od zera" czy jedna osoba przynosi szkic nowego utworu i razem go "szlifujecie"? (autor Zagor19)

6. Czego obecnie słuchają muzycy Turbo? Jaki polski zespół metalowy (ale i nie tylko) uważacie za obecne wielkie odkrycie? (autor Zagor19)

7. Czy powstanie anglojęzyczna wersja nowego albumu? (autor Zagor19)

8. Kiedy po raz pierwszy usłyszał Pan zespół Turbo i jaka była Pańska droga do przyjęcia do zespołu?

9. Kim na co dzień jest Dominik Jokiel? (autor Żubr)

10. Z Bratem gra Pan w zespole Aion, czy bardzo ciężko jest zorganizować dobry koncert z dobrym akustykiem, bez zapraszania polskich potęg metalu jak TSA czy Turbo? (autor Żubr)

11. Jak zaczęła się Twoja przygoda z grą na gitarze? Połknąłeś samemu bakcyla czy ktoś Cię wkręcił do grania ? Dominik Jokiel (autor Żubr)

Coś widzę ze Dominik niema ochoty odpowiedzieć na te pytania albo powiem wprost co mi tam ma nas w głębokim poszanowaniu :)
Godło666
Embrion

Wywiad - sprawy organizacyjne

Postprzez Żubr » N gru 28, 2008 3:33 am

Zastanawiałem się kiedyś nad tym i tak zamierzałem poruszyć temat na forum, ale jednak zawsze z jakiś bliżej nieznanych powodów to odkładałem.

Z uwagi na brak Turbo w mediach i małej ilości świeżych wywiadów chciałbym zaproponować Wam pewien pomysł. Tak abyśmy powiedzmy przed tydzien czy 2 tygodnie zbierali od nas, forumowiczów, pytania i następnie zredagowali i wysłali do konkretnych muzyków.

Założylibyśmy 5 tematów na forum na zasadzie np"Tomek" drugi temat "Wojtek" itp..

W danym temacie zamieszczane byłyby pytania. Po ustalonym okresie byśmy pytania ocenzurowali... (niestety trzeba mieć na względzie że pewnych pytan nie wypada zadawać, jeśli intencje autora byłyby nieczyste) ... albo pytania poskładali, tak aby z kilku pytan utworzyć jedno i szerokie, aby chłopaki nie musieli jednego wątka kilka razy poruszać.

Następnie pytania zostałyby przesłane na maila do muzyków którzy w wolnej chwili odpisaliby nam rzetelnie i zamieścimy odpowiedzi na forum :) (albo osobiście by je zamieścili)

Proponowałbym aby pytania ustalić tematycznie. A wiec jako pierwsze byłyby pytania np o nową płytę(chyba najbardziej na topie),o historię, ....

jeśli będzie odzew pozytywny z obu stron to można by było co jakiś czas kolejną partię pytań przygotować.

Wiadomo, ze wymagałoby to dużego wkładu własnego chłopaków i poświęcenia cennego czasu, ale zobaczymy, myślę ze zawsze znajdzie się wieczorek na udzielenie odpowiedzi :)

Zaznaczę, że nie wiem czy kiedyś były już podobne pruby i nie wiem czy i jakie skutki i rezultaty były. Nie mniej myślę że może dziwnie to na początek wygląda, ale byłaby to pewna forma nawiązania bliższego kontaktu z muzykami, jeśli będziemy mogli im sami zadać pytanie :) i jeśli każdy z chłopaków będzie się wypowiadał jako on sam :) ja z chęcią przeczytałbym co miałby do powiedzenia Krzyżyk, Dominik Tomek :)

Zapraszam do komentowania :)
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Nogard » N gru 28, 2008 4:39 am

Fajny pomysł :) Kiedyś, dawno temu uczestniczyłem w czymś takim z innym zespołem i dziwnie wyszło, ale coś tam wyszło i ogólnie miło wspominam... Można spróbować :)

Pięciu tematów chyba nie ma sensu tworzyć - myślę, że aż tyle pytań by się nie uzbierało, że zrobiłby się bałagan. Ze swojej strony miałbym pewnie raptem kilka...
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » N gru 28, 2008 1:32 pm

Bardzo fajny pomysł :P

Lecz uważam, podobnie jak Nogard, że nie ma sensu tworzyć kilku wątków. Tutaj możemy pisać swoje pytania a potem ktoś to złoży w jedną sensowną całość (myślę że pomysłodawca) :P

Brawo za inwencję :)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » N gru 28, 2008 2:51 pm

Złożenie w całość kilkunastu pytań na pewno nie będzie kłopotem; potem jakoś to jeszcze wspólnie możemy obrobić i załatwione :) Wypadałoby tylko wcześniej skontaktować się z naszymi bogami i dowiedzieć się, czy będą skłonni udzielić nam, zwykłym śmiertelnikom, odpowiedzi na nurtujące nas pytania...
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » N gru 28, 2008 2:54 pm

Dokładnie.

Żubr, podejmujesz się?
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Żubr » N gru 28, 2008 6:20 pm

Pewnie :)

Jak będa się pojawiać pytania to będę je w wordzie dzielić, magazynować oraz składać jeśli można je połączyć w jednym pytaniu. Jak się zarysuje szkic to wtedy wkleję, uwzględnimy nasze uwagi i bedzie gotowe :lol:

Miłoby było jakby reszta forum się obudziła :) i wymyślili jakieś pytanka :twisted:

Oraz przedewszystkim chłopaki z zespołu mogli by się wypowiedzieć co sądzą, myślę że zaglądają tutaj do nas dosyć często :) :twisted:
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Paulo » N gru 28, 2008 6:24 pm

OK. W takim razie do dzieła! :)

Przygotuję swój zestaw i wkleję.
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » N gru 28, 2008 6:24 pm

Noo, wypadałoby napisać do nich maila z pytaniem, co oni na to - e-maile Wojtka i Bogusza są podane na stronie Turbo w dziale "kontakt" :wink: Ale w sumie jak uważacie :)

Pomyślę o moich pytankach. Jedno nasuwa mi się od razu, ale na pewno jest więcej takich kwestii...
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » N gru 28, 2008 6:25 pm

Niech spróbują się nie zgodzić... :twisted:
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Zagor » N sty 04, 2009 5:05 pm

Świetny pomysł, może coś ruszy się na forum :)
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Paulo » N sty 04, 2009 5:08 pm

Też mamy taką nadzieję :wink:
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » N sty 04, 2009 5:17 pm

Na razie nic się nie rusza... :wink: Czekamy na pierwsze pytania? :wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » N sty 04, 2009 5:20 pm

Mam kilka ale po kilkukrotnym przeczytaniu ich uznałem że mnie już tylko interesuje historia albo sprawy techniczne...
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » N sty 04, 2009 5:21 pm

No i co, źle? :wink: Mnie chyba prawie tylko historia :wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Następna strona

Powrót do Prasa i media