Teledyski Turbo

Wywiady, bootlegi, recenzje i artykuły wszelakie oraz inne materiały podobnej maści.

Postprzez Piecyk » Cz sie 16, 2007 6:25 pm

Zdaje się że na płyte DVD trafiły wszystkie teledyski Turbo, bo po co mieliby jakiś pomijać skoro i tak nie nagrali ich za wiele :wink:
Piecyk
Syn Burzy

Teledyski

Postprzez Bob » Cz sie 16, 2007 11:55 pm

Nie wszysttkie teledyski trafily. Grzegorz wspominal ze nie ma klipu "Juz nie z Toba" (tam podobno role kobieca grala jego zona) oraz ten sam kawalek z poznanskiej Areny z 1985 roku na zywo.
Bob

Postprzez LastWarrior » So sie 18, 2007 11:59 pm

Poza tym nie trafiło trochę starych materiałów koncertowych, które są zarejestrowane... Wybrano tylko część (wiadomo - ograniczenia nośnika, choć szkoda, że nie zdecydowano się na podwójne dvd). Ja bardzo chętnie kupiłbym dvd z takimi archiwalnymi nagraniami, ale nie sądzę żeby w najbliższym czasie cos takiego się ukazało jako samodzielne wydawnictwo...
LastWarrior
V.I.P
V.I.P

DVD 's

Postprzez Bob » N sie 19, 2007 1:14 pm

Fakt szkoda. Ale nie każdy ma tak jak np CETI gdzie wydali sobie dwa DVD i w zasadzie mają udokumentowane prawie wszystko łącznie z koncertem z Jarocina 1992
Bob

Postprzez Gość » N sie 26, 2007 12:45 am

bo po co mieliby jakiś pomijać skoro i tak nie nagrali ich za wiele

Podejrzewam, że nie wszystkie teledyski posiada zespół, niektóre mogą być własnością "zbiorów TVP" (w przypadku Turbo chyba jest to większosc teledysków, gdyż wszystkie Polskie klipy nakręcone przed 1989 rokiem są własnością zbiorów TVP) i wtedy pojawiają się problemy z uzyskaniem prawa do udostępnienia teledysków na DVD. :wink:

Nie wszysttkie teledyski trafily. Grzegorz wspominal ze nie ma klipu "Juz nie z Toba" (tam podobno role kobieca grala jego zona) oraz ten sam kawalek z poznanskiej Areny z 1985 roku na zywo.

A taki teledysk rzeczywiscie musiał byc bo nawet w histori zespołu na stronie oficjalnej jest napisane, że do tego utworu został nakręcony teledysk i jeżeli to tylko jedyny brakujący teledysk to można powiedziec, że w tym przypadku w Metal Mind sie postarali (rzadko sie zdarza zeby MM wydało DVD jakiegos zespołu tak starannie jak to)

A ze tak się spytam ma moze ktoś ten teledysk (już nie z Tobą) nagrany telewizji na kasecie VHS i mógłby go udostępnic?
Gość

teledyski

Postprzez Gość » So gru 08, 2007 8:20 pm

Pamiętam teledysk "Już nie z Tobą" i żałuję, że nie ma go na płycie Turbo bo to był dobry teledysk. Jak na tamte czasy...
Gość

Postprzez Kicu » N sty 13, 2008 12:29 am

Jak ktoś jeszcze nie widział to wrzuciłem na youtube teledysk "Smak Ciszy"

http://youtube.com/watch?v=hDxo7mHpCz0
Kicu
Anioł Zła

Postprzez Paulo » N sty 13, 2008 9:23 pm

Dzięki Kicu :)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez imperator_puszczy » Pt lut 15, 2008 1:46 am

Nom, dzięki wielkie :) naprawdę odkopałeś rodzynka, szkoda że taka mała frekwencja :/ :( ... trzeba coś z tym zrobić :twisted:
imperator_puszczy
Embrion

Postprzez Marcos » Cz mar 06, 2008 9:43 pm

Ten teledysk jest na dvd History :-] Ciekawy teledysk :D Chociaż jeszcze lepszy jest Cały czas uczą nas :D Kawałk brechty, a i inna wersja kawałka niż na płycie.
Marcos
Szalony Ikar

Postprzez Nogard » Pt mar 07, 2008 3:16 am

Kiedyś, jak jeszcze oglądałem TV, widziałem ten klip kilka razy na MTV Classic... To był jeden z ostatnich programów, jakie oglądałem...

DVD ostatnio dostałem w prezencie i bardzo mi się podobają te klipy :Smile: Cudowna rzecz...
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Ostatni wojownik » Pt mar 21, 2008 3:25 pm

To może podacie tytuły wszystkich teledysków jakie wydało Turbo, będzie prościej.

Ps. Witam wszystkich jestem nowy.
Ostatni wojownik

Postprzez Paulo » Pt mar 21, 2008 5:00 pm

Witaj!

Racja, lepiej wymienić wszystkie teledyski jakie Turbo nagrało :)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Barok » Pt mar 21, 2008 9:14 pm

Z wywiadu z Grzegorzem (Metal Mundus zdaje sie) oprocz tych na DVD "Juz nie z Toba", "Kreci sie nasz film" i to wszystko.
Barok

Postprzez Gość » N sie 31, 2008 12:06 am

No i z tego co widać na dodatkach w boxie to był jeszcze teledysk do Szalony Ikar.

A więc podsumowanie, teledyski Turbo;

- Ach nie bądź taki śmiały

- Smak ciszy

- Pozorne życie

- Dorosłe dzieci

- Jak w ogień

- Toczy się po linie

- Coraz mniej

- Cały czas uczą nas

- Armia

- Już nie z tobą

- Kręci się nasz film