Andrzej Łysów znowu w Turbo?

Wszystko na temat grupy Turbo. Muzycy, ciekawostki, wydarzenia związane z kapelą...

Andrzej Łysów znowu w Turbo?

Postprzez Kicu » Śr cze 06, 2007 11:56 am

Czytając newsa ze storny Turbo wyczytałem, że po wakacjach do zespołu dołączy świetny gitarzysta z pierwszych płyt Turbo Andrzej Łysów i nagra nową płytę.

Nie ukrywam, że mnie ten fakt bardzo cieszy i nawet myślałem ostatnio czy by nie mógł wrócić.
Kicu
Anioł Zła

Postprzez Kuna » Śr cze 06, 2007 12:20 pm

Czysto komercyjne podejscie, dobre ale komercyjne. Hmmm.... Gdyby byl Grzechu to bym tio przyjal za dobra monete ale tak to tylko ciekawostka na jakis czas.
Kuna

Postprzez Gość » Śr cze 06, 2007 12:50 pm

Gdyby był Grzegorz to Łysów by nie wrócił - Grzegorz publicznie sie o tym wypowiadał że nie ma możliwości żeby razem grali- więc lepiej że wróci dopiero teraz niż wcale bo to znakomity muzyk i napewno wniesie wiele do zespołu.Trzymam kciuki!
Gość

Postprzez Kuna » Śr cze 06, 2007 2:37 pm

Chyba troche euforytycznie o Lysowie. Widzialem go nie raz w takim bandzie strasznie smiesznym Izo top czy cos takiego. No moze byl swietny...Teraz jest na poziomie troszke nizszym. Ale powtaram ze posuniecie komercyjnie dobrze pomyslane na krotka mete.
Kuna

Postprzez seventh son » Śr cze 06, 2007 3:11 pm

Ja myślę, że trzeba chłopakom dać szansę,,,tak na prawdę, to nie wiemy jaki był powód odejścia Grzegorza, dlaczego wcześniej Andrzej łysów nie wrócił ,a teraz ma wrócić...zobaczymy.

Ja jednak trzymam kciuki...biorąc pod uwagę wcześniejsze dokonania pary Hoffmann - Łysów liczę na coś (jak zwykle) wyjątkowego- oby solówki były przynajmniej tak dobre jak na Kawalerii
seventh son

Postprzez Kicu » Śr cze 06, 2007 3:15 pm

Troche odchodząc od tematu: Jeszcze mi brakuje Tomka Goehsa chociaż Krzyżyk jest świetny.
Kicu
Anioł Zła

Postprzez seventh son » Śr cze 06, 2007 3:17 pm

No to by było PIĘ KNE zobaczyć Ich razem na scenie (stary skład)... ale "nigdy nie mów nigdy" jak mówi przysłowie
seventh son

palker

Postprzez Bob » Śr cze 06, 2007 4:47 pm

Stary sklad to raczej Aniola a nie Goehs. Poza tym para Hoffmann-Lysow??? Zawsze, od samego poczatku byla para Hoffmann-Kupczyk. Wystarczy poczytac opisy plyt czy chocby posluchac wywiadu na DVD. Szansa jak najbardziej im sie nalezy, jednak mam wrazenie ze to sie zrobi z czasem druga Budka suflera, ciagnac byle ciagnac. Jezeli im nie wyjdzie to co wtedy?:(
Bob

Postprzez Hazgar » Pt cze 29, 2007 6:27 pm

O co właściwie Kupczyk z Łysowem się tak żrą?
Hazgar
Syn Burzy

Postprzez Bob » Pt cze 29, 2007 8:41 pm

A kto powiedzial ze sie zra???? Znowu myslenie "po polsku". Poprostu Lysego kiedys wywalono zarowno z TURBO jak i z CETI, cos w tym musi byc. Jednak nikt nie powiedzial ze sie zra.
Bob

Postprzez Hazgar » So cze 30, 2007 11:55 pm

Pytam właśnie o powód jego usunięcia z obu zespołów. Dziwi mnie, że po pierwszym rozpadzie Turbo przez parę ładnych lat grał w CETI, a potem nie wiedzieć czemu został wyrzucony.
Hazgar
Syn Burzy

Postprzez Bob » Pn lip 02, 2007 12:40 pm

Jeden z obecnych czlonkow TURBO twierdzil ze Lysow to strasznie klotliwy facet. Kupczyk nie wypowiadal sie w tym temacie ani razu.
Bob

Postprzez seventh son » Śr lip 04, 2007 1:56 pm

Hm,,,tego nie wiemy, a skoro są plany aby powrócił, to trzeba się z TEGO tylko cieszyć...
seventh son

Postprzez Metalophil » Pt paź 19, 2007 2:08 pm

To jak w końcu jest? Łysy wraca? Fajnie byłoby usłyszeć kawałki Turbo na 3 gitary!!!
Metalophil

Postprzez Cresp0 » Pt paź 19, 2007 4:33 pm

wlasnie, moze ktorys z czlonkow zespolu np. Pan Voythek :wink: rozwieje nasze watpliwosci...
Cresp0
Syn Burzy

Następna strona

Powrót do O zespole