Tomek Struszczyk

Wszystko na temat grupy Turbo. Muzycy, ciekawostki, wydarzenia związane z kapelą...

Re: Tomek Struszczyk

Postprzez eddiepoland » Śr mar 23, 2011 5:12 pm

1984 napisał(a):natomiast jestem ciekawy szoku jaki będzie wywoływany na wieść o preferencjach muzycznych Tomka, ale tu nie mogę się z kolei wypowiadać za niego :)

Tomek jest fanem Justina B.? :lol: Bo z zasadzie wszystko inne idzie od biedy znieść, muzyka przede wszystkim dzieli się na dobrą i słabą, gatunki to sprawa drugorzędna. :wink:
I've got to rock to stay alive! \m/
eddiepoland
Szalony Ikar

Postprzez Frodli » So mar 26, 2011 1:14 am

Jeśli jesteście ciekawi rapu w takich klimatach, poszukajcie sobie horrorcore lub deathrap (polscy pionierzy gatunku to A Jezusowi Kazali Spać). Mocna muzyka.

A teledysk świetny, Tomek zjada Huntera bez popity :-)
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez Wiwern » So mar 26, 2011 5:36 am

Tomek jest w ogóle w porządku, a dobrego rapu to i ja lubię dla urozmaicenia czasem posłuchać (Kaliber 44 i sentymentu 52 Dębiec). Ja mam tylko takie wrażenie słuchając
"Strażnika", że... najlepiej opisała to Budka w utworze "Noc nad Norwidem" - "...a z białych kartek patrzą na mnie oczy Twe z uczciwości serca sądzą nas..." ;)
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Bogini Chaosu » N mar 27, 2011 12:48 am

Bardzo to oryginalne. Z całej piosenki to refren po prostu genialny. Magia. Klimat przejmujący do szpiku kości. Chociaż za polskim rapem to średnio przepadam, strasznie mi nasza mowa przeszkadza, a w większości są wprost z Częstochowy. Generalizuję, nie mówię konkretnie o tym utworze.
Bogini Chaosu
Syn Burzy

Postprzez Grey » Cz maja 24, 2012 2:08 pm

To, że zaczęłam słuchać Turbo na dobre zawdzięczam nowemu wokaliście. Trafiłam na koncert przez przypadek, gdyż docelowo byłam na VV, która to supportowała Turbo. Charyzma, wokal, sceniczny performance Tomka Struszczyka tak zapadły mi w pamięć, że rozpoczęła się moja "turbomania". Koncerty są niesamowitym przeżyciem, kiedy można obcować z wokalem na tak wysokim poziomie.
Grey
Embrion

Postprzez CarpeDiem » Wt paź 22, 2013 9:46 pm

Tomek Struszczyk wymiata, bardzo dobry wokalista.
CarpeDiem

Postprzez krusejder » Pt sie 22, 2014 10:27 pm

Bardzo fajny wywiad ze Strusiem, są w nim jego nowe kawałki, których nie znaliśmy

https://www.youtube.com/watch?v=7YaNg33BAOM
krusejder
Żołnierz Fortuny

Poprzednia strona

Powrót do O zespole