Sprzęt muzyczny zespołu Turbo

Wszystko na temat grupy Turbo. Muzycy, ciekawostki, wydarzenia związane z kapelą...

Re: Sprzęt muzyczny zespołu Turbo

Postprzez Paulo » Pn cze 17, 2013 9:50 am

Jedna z nowych gitar Voyth'a - Ibanez ARZ307 Black Beauty :

Obrazek

Oraz wzmaki używane przy ostatniej sesji nagraniowej :

Obrazek
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez ederlezi » N gru 08, 2013 1:46 pm

Ma ktoś informację na temat nowych Ibanezów Wojtka ? Zwróciłem uwagę na 3 nieznane wcześniej mi sztuki. Ibanez ala Gibson Les Paul, Ibanez z taką ostrokątną ( nie zaokrągloną deską ) chyba w płomiennych kolorach i jeszcze jeden chyba nowy ibanez, którego kompletnie nie wiem jak opisać poza tym, że ładnie brzmiał na czystym kanale, ale nie chodzi mi tu o Ibaneza A100. Ten o którym mówię miał mocno kolorową deskę również i daję 50% procent podobieństwa, że miał przystawkę piezo ( bardzo ładnie brzmiał na czystym kanale, stąd skojarzenie z piezo )
ederlezi
Syn Burzy

Postprzez eddiepoland » N gru 08, 2013 2:58 pm

I've got to rock to stay alive! \m/
eddiepoland
Szalony Ikar

Postprzez Wiwern » N gru 08, 2013 4:18 pm

Wczoraj Tomek pokazał, że "sam nie wie, ile siły ma:, bo jebnął mikrofonem miarowo w posadzkę. Tyle o sprzęcie. Przez ten sprzęt cały właśnie nie było czasu po koncercie z Boguszem pokonwersować, bo wiecznie coś nosił... A Wojtek na końcu wyszedł w kurtce z kapturem i futerałem z gitarą między roztańczony latynosko tłum (no bo po koncercie Turbo była taka dyskoteka w stylu latino) i nikt na sprzęt nie zwracał uwagi. Kumpela jedna mnie do tańca prosiła, ale ja tam umiem tylko moonwalk i widmowego gitarzystę odpierdalać. Wojtek miał fajne gitary jak zwykle - miliard ich miał i nie dał się namówić Sowuli, żeby rozwalić jedną chociaż na scenie :D
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez MikeKilo » Śr gru 11, 2013 10:25 pm

Ten Explorer od Ibaneza jest piękny :) A co do disco-latino po koncercie w Blue Note to korciło mnie strollować i namówić jakąś grupkę do pogowania :D
Stay heavy! \m/
MikeKilo
Anioł Zła

Poprzednia strona

Powrót do O zespole