Chcemy TURBO na Woodstocku!

Wszystko na temat grupy Turbo. Muzycy, ciekawostki, wydarzenia związane z kapelą...

Re: Chcemy TURBO na Woodstocku 2012!

Postprzez Zagor » So lis 26, 2011 8:26 pm

Ja ze swojej strony jeszcze raz dziękuję Overkillowi za poparcie tej świetnej inicjatywy, której jesteśmy częścią.

A Wy drodzy forumowicze rozpowszechniajcie to gdzie się tylko da! Wszyscy muszą się dowiedzieć o akcji.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Gregfield » So lis 26, 2011 9:15 pm

A zespół musi się czem prędzej zgłosić do eliminacji.
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez 19kojot91 » So lis 26, 2011 10:03 pm

Właśnie co do zgłoszenia zespołu. Pisałem do wszystkich członków zespołu jakich znalazłem na FB o akcji i o odpowiedzi fabryki na temat zgłoszenia. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
Mam nadzieje,że ktoś stąd ma do nich lepszy kontakt.

Przyłączam się do podziękowań za wsparcie . Każdy głos w tej sprawie jest ważny
19kojot91
Syn Burzy

Postprzez Zagor » So lis 26, 2011 11:57 pm

Też dziś wysłałem wiadomość z zapytaniem i cóż, na razie czekam na odpowiedź.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez pamelus » Pn lis 28, 2011 1:10 pm

Wy to tak na serio, czy jaja sobie robicie? Piszecie do Voytha, który na rynku muzycznym działa od ponad 30 lat, żeby zgłosił zespół do konkursu dla amatorów / debiutantów? Zespół który tworzył polski i nie tylko heavy metal, ma schodzić do poziomu (z oficjalniej strony wośp) Enej, Lux Torpeda, Buldog, Titus Tommy Gun, Raggafaya, Materia czy Pampeluna i dopraszać się u Owsiaka, żeby łaskawie pozwolił im zagrać (najlepiej jeszcze za darmo)? Sorry, ale na miejscu chłopaków bym się za taką propozycję obraził, bo uwłaczałoby to mojej godności. To już lepiej olać tą imprezę ciepłym moczem.

Zespół z taką historią musi się szanować, status gwiazdy nobilituje. Jak ma wystąpić na Woodstocku, to tylko na zaproszenie organizatorów, za godziwą stawkę, a nie przechodząc jakieś eliminacje. I tutaj nasza (fanów) rola, aby na organizatorach takie zaproszenie wymóc. Choćby spamując im skrzynki. Reakcja na taki spam już sugeruje, że ktoś go dostrzegł i że najpewniej kogoś wkurzyła duża ilość przychodzących maili. I o to chodzi!
Lorem ipsum dolor sit amet...
pamelus
Szalony Ikar

Postprzez Gregfield » Pn lis 28, 2011 3:48 pm

Myślę, że chłopaki mają sporą dozę skromności i nie uważają się za nie wiadomo jakie gwiazdy. Tak się historia niefortunnie potoczyła, że zespół został nieco zapomniany, a wielu młodych nawet o Turbo nie słyszało. Niestety trzeba się z tym faktem pogodzić.
Skoro nie da się inaczej wbić na ten festiwal, to trzeba próbować. Nie wiem co ma do tego godność czyjakolwiek.
Zresztą z tego co się dowiedziałem, zespół sam co roku zgłasza się jako kandydat do zagrania na Przystanku.
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez Zagor » Pn lis 28, 2011 4:06 pm

Poza tym Owsiak wielokrotnie obiecywał zespołowi występ na Woodstocku (o czym można poczytać na naszym forum w wywiadach), a Turbo pomimo braku zaproszeń na ten festiwal jakoś gra na WOŚP-ie. Gdyby uważali się za nie wiadomo kogo, to pewnie omijaliby imprezy WOŚP-owe szerokim łukiem.
Realia są jakie są, i jeżeli organizatorzy sami nie chcą z jakichś powodów zaprosić zespołu, to trzeba o to powalczyć, a przynajmniej spróbować zapisać się w świadomości osób zarządzających obsadą PW, że ludzie domagają się tego koncertu. Zgłoszenie się zespołu można potraktować jako przypieczętowanie tego co się dzieje wokół...
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez 19kojot91 » Pn lis 28, 2011 4:59 pm

Jaka jest woodstockowa publiczność każdy wie ,spora część tej ludności nigdy o Tubo nie słyszała,a taki koncert będzie dobrą reklamą nowej płyty.Nikt nie ma chyba wątpliwości ,że jeśli ten występ dojdzie do skutku będzie to dobry koncert ,który zapadnie w pamięć sporej liczbie osób ,które wcześniej zespołu nie znały.
Na pomysł pisania do zespołu z prośbą o start w eliminacjach nikt by nie wpadła gdyby nie fakt,że i tak robią to co roku. Wiec zamiast się oburzać proponuję rozprzestrzeniać informację o akcji ,Owsiak w końcu będzie musiał się ugiąć widząc tak duże i wciąż rosnące poparcie dla akcji .
19kojot91
Syn Burzy

Postprzez angar31 » Pn lis 28, 2011 10:52 pm

pamelus napisał(a):Wy to tak na serio, czy jaja sobie robicie? Piszecie do Voytha, który na rynku muzycznym działa od ponad 30 lat, żeby zgłosił zespół do konkursu dla amatorów / debiutantów? Zespół który tworzył polski i nie tylko heavy metal, ma schodzić do poziomu (z oficjalniej strony wośp) Enej, Lux Torpeda, Buldog, Titus Tommy Gun, Raggafaya, Materia czy Pampeluna i dopraszać się u Owsiaka, żeby łaskawie pozwolił im zagrać (najlepiej jeszcze za darmo)? Sorry, ale na miejscu chłopaków bym się za taką propozycję obraził, bo uwłaczałoby to mojej godności. To już lepiej olać tą imprezę ciepłym moczem.

Zespół z taką historią musi się szanować, status gwiazdy nobilituje. Jak ma wystąpić na Woodstocku, to tylko na zaproszenie organizatorów, za godziwą stawkę, a nie przechodząc jakieś eliminacje. I tutaj nasza (fanów) rola, aby na organizatorach takie zaproszenie wymóc. Choćby spamując im skrzynki. Reakcja na taki spam już sugeruje, że ktoś go dostrzegł i że najpewniej kogoś wkurzyła duża ilość przychodzących maili. I o to chodzi!

Myślę, że spam choć zwraca uwagę, może robić też to w negatywny sposób. W końcu łatwo dostrzec, że nie robi tego duża grupa ludzi, a tylko hermetyczna, mała grupka (Fanklub Dorosłe Dzieci). Mimo wszystko, warto zostać zapamiętanym, według mnie wystarczy jeśli Turbo w ogóle zagra na Woodstocku, a te wszystkie gadaniny o godności, itd. nie są w ogóle zespołowi potrzebne - jakimś cudem Turbo utraciło swoją szansę na stanie się legendą i gigantem (pod względem rozpromowania), więc trzeba wszystkich sposobów by przebić się do świadomości mas. A porównania z Helloween, czy Prodigy są nie na miejscu, oba te zespoły osiągnęły o wiele większy sukces komercyjny, więc łatwiej im występować z pozycji gwiazdy. Litza ze swą Luxtorpedą też mógł pogwiazdorzyć - w końcu Litza to uznana marka, wielokrotnie występująca na Woodstocku, także reszta składu to weterani, którzy sroce spod ogona nie wypadli. Mimo to poszli grzecznie do eliminacji, widząc w tym swą szansę. Turbo oczywiście jest starszym zespołem, ale Luxtorpeda obecnie ma chyba lepszą pozycję w showbiznesie.
angar31
Syn Burzy

Postprzez 19kojot91 » Wt lis 29, 2011 1:10 am

http://www.facebook.com/event.php?eid=165468100214233
Zajrzyj tutaj maile szły od ilości większej niż ta zarejestrowana na forum :)
19kojot91
Syn Burzy

Postprzez Zagor » Wt lis 29, 2011 10:56 am

Niekoniecznie, bo raczej większość osób biorących udział w wydarzeniu nawet nie wie, że jakieś maile trzeba teraz wysyłać. Szkoda że od samego początku nie działało to jako fanpage, bo każdy user lubiący akcję miałby info o mailach na swojej tablicy. A z wydarzeniem jest tak, że jak wejdziesz i przeczytasz zaktualizowany opis, to się może czegoś dowiesz, a większość pewnie to olała i nawet potem nie wchodziła na stronę wydarzenia...

No chyba że istnieje jakiś sposób na korespondencję masową, ale skoro nic nie dostałem, to pewnie nie ma czegoś takiego...
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez 19kojot91 » Wt lis 29, 2011 6:51 pm

Nic do Ciebie nie doszło ? ze strony wydarzenia mam możliwość "wyślij do uczestników"
I o każdej aktualizacji pisałem prywatne wiadomości ...
Jak widać coś jest nie tak ...
19kojot91
Syn Burzy

Postprzez 19kojot91 » Cz gru 08, 2011 12:50 am

Turbo oficjalnie zgłoszone do eliminacji !!!
19kojot91
Syn Burzy

Postprzez Zagor » Cz gru 08, 2011 5:53 pm

Świetnie, rewelacyjna wiadomość. :)
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez angar31 » Cz gru 08, 2011 7:08 pm

Heh, jak wypadnie w eliminacjach to będzie niezły śmiech na sali :)
angar31
Syn Burzy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O zespole