Turbo na MySpace!

Wszystko na temat grupy Turbo. Muzycy, ciekawostki, wydarzenia związane z kapelą...

Turbo na MySpace!

Postprzez Piecyk » Pt lut 09, 2007 5:20 am

http://www.myspace.com/turboheavymetalband

Kilka videosów do obejrzenia i pare angielskojęzycznych numerów do przesłuchania m/

EDIT: Wojciech Hoffmann też ma swój profil- http://www.myspace.com/wojciechhoffmann
Piecyk
Syn Burzy

Postprzez seventh son » Wt cze 12, 2007 1:00 pm

Hm,,,tak trochę za mało jest tam informacji, fotek... ale ważne, że w ogóle coś jest...
seventh son

http://www.myspace.com/cetikupczyk nawet nowy teledysk !!

Postprzez Bob » Wt cze 12, 2007 8:04 pm

Za to tu jest dosc ciekawie jak na krotki okres
Bob

Postprzez seventh son » Śr cze 13, 2007 12:11 pm

hm,,,,ja nie przepadam za solowymi poczynaniami Grzegorza...sorry
seventh son

Postprzez Bob » Śr cze 13, 2007 1:54 pm

Nie chodzi o "przepadanie" ale o interesowanie sie "swoim" zespolem. Ostanio czytalem kilka recenzji na stronie CETI a wczoraj w TEA. Nooo, niestety takie rec TURBO mialo TYLKO przy Kawalerii.. Staram sie byc obiektywny choc przyznam ze po Awatar i Tozsamosci trudno mi to przychodzi.
Bob

Postprzez seventh son » Śr cze 13, 2007 3:17 pm

No to proponuję pozostać przy "staraniu się" być obiektywnym. Pozdrawiam
seventh son

Postprzez Bob » Śr cze 13, 2007 4:52 pm

To zacznijmy od Ciebie:D Dobra, dajmy luz! Grzegorz zrobil dla polskiego metalu wiecej niz ktokolwiek. Oprocz wspanialych plyt z TURBO nagral tez wiele wspanialych poza tym zespolem. Nie ma sensu wymieniac, Ci ktorzy interesuja sie tematem wiedza o czym mowa. Ale pozostaje jeszcze promowanie polskich mlodych zespolw na antenie radiowej. Nie mozna tego pominac. Ujmowanie mu jest zlym (polskim?) objawem.
Bob

Postprzez Gość » Śr cze 13, 2007 5:12 pm

Ja nieczego nie ujmuję...widzę tylko, że chyba pomyliłeś wątek (a może i forum?)
Gość

Postprzez seventh son » Śr cze 13, 2007 5:27 pm

to oczywiście byłem ja wyzej...przepraszam wylogowało mnie (co do forum to mam na mysli forum Ceti...widzę, że Turbo w Twoich oczach jest zdyskresytowane...a szkoda)ale masz takie prawo...Pozdrawiam
seventh son

Postprzez Bob » Śr cze 13, 2007 8:15 pm

Absolutnie nie. TURBO to klasyka i czy sie komus podoba czy nie tak wlasnie jest. Mozna dyskutowac nad tym na ile nia jest, ale jednak jest. Natomiast forum dotyczy TURBO a wiec wszystkiego co z tym zespolem sie kojarzy a bez watpienia Kupczyk kojarzy sie z TURBO a ze CETI to Kupczyk wiec sprawa jest jasna. Tak samo jezeli chodzi o Gotham w prostej linii sa to zespoly pokrewmne. Dlaczego wsrod Polakow nie ma odcieni szarosci, wszystko jest biale albo czarne?? Wiecej otwartosci propnuje :P
Bob

Postprzez Cresp0 » So wrz 01, 2007 12:16 am

wracając do tematu - na myspace istnieje tez drugie konto Turbo, nie wiem czy oficjalne ale jest, z tego co pamietam to jeste tam chyba seans z wampirem i cos z epidemii, zreszta sami poszukajcie
Cresp0
Syn Burzy

koncercik zeppelin hall

Postprzez roman » Pn paź 08, 2007 8:17 pm

łóoooo filmik z koncertu w ubiegłum roku w poznaniu (zepplin hall)

Siwy dym widac komara i bezego
roman

Postprzez Paulo » Pt paź 12, 2007 8:42 pm

Fajnie że jest tutaj tyle filmików :) Ale w końcu muszę zakupić DVD, niestety jeszcze go nie mam... :oops:
Paulo
Administrator
Administrator

Re: Turbo na MySpace!

Postprzez krzyżyk » Pt wrz 11, 2009 2:07 pm

Witajcie, troszkę zmieniło się nasze myspace... docelowo będzie mam nadzieję aktrakcyjniejsze :-), ale to jeszcze troszkę potrwa...
krzyżyk
Syn Burzy

Re: Turbo na MySpace!

Postprzez Paulo » Pt wrz 11, 2009 2:18 pm

Zmiany jak najbardziej na plus :P
Paulo
Administrator
Administrator

Następna strona

Powrót do O zespole