Bobkowski zamiast Krzyżyka

Wszystko na temat grupy Turbo. Muzycy, ciekawostki, wydarzenia związane z kapelą...

Re: Bobkowski zamiast Krzyżyka

Postprzez Paulo » Pt maja 20, 2011 9:08 am

Masz na myśli Behemoth? Jeśli tak, to porównanie zupełnie od czapy...
Ale nie róbmy bałaganu z temacie o nowym bębniarzu.
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Wiwern » So maja 21, 2011 1:16 am

podejrzewam, że jeśli z jakiegoś powodu Luxtorpeda miała by się rozpaść, to zapewne Krzyżyk zaangażuje się w tę "nową-czadową" płytę 2TM2,3, bo w końcu zostało wolne miejsce po Stopie, a dla Goehsa coś więcej, niż Kult i KNŻ, to już pewnie teraz za dużo.
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez wojciecheu » Wt maja 24, 2011 10:57 pm

Jak tylko zauważyłem na stronie dopiero dzisiaj informację, że Krzyżyk opuszcza Turbo, to już w duchu pomyślałem - pewno przyjdzie Bobiś, bo kto inny ? Później doczytałem do końca newsa i rzeczywiście to on.
Szanuję decyzję Krzyżyka i sądzę, że Bobiś będzie odpowiednim za niego zastępcą.
wojciecheu
Syn Burzy

Postprzez Wiwern » Śr lis 28, 2012 2:58 am

Miałem dziś bardzo fajne spontaniczne spotkanie z Bobisiem :D Nocą robiłem sobie rundkę po rynku i okolicach w poszukiwaniu jakichś imprez itd, ale generalnie stypa wszędzie, nic się nie działo... i nagle słyszę, jak ktoś nieźle napierdala na bębnach :D Dźwięki dobiegały z Lizard Kinga (klub na samym rynku w Poznaniu) i patrzę, a tam w środku chyba jakiś koncert. Podchodzę bliżej i jest plakat, że z okazji rocznicy śmierci Hendrixa gra Wojciech Hoffmann z zespołem. Podchodzę do okna, a tam pod samym oknem akurat ustawiony Mariusz z perkusją i napieprza głośno. Dalej w tle widzę resztę zespołu, w tym Wojtka Hoffmanna. Grali już ostatnie bisy, a wstep był za 25 PLN, więc zaczekałem do końca, aż wjazd będzie spowrotem free. Do tego czasu porozumiewaliśmy się przez okno. Wchodzę do środka po koncercie, a tam więcej, znajomych, między innymi Martyna Hoffmann i Caleb z naszej ekipy. I wtedy udając się do pomieszczenia dla palących udało mi się dłuższą rozmowę z Bobisiem odbyć (nawet mnie poznał i pamiętał to nasze pamiętne picie z Dominikiem przed koncertem rok temu). Podtrzymuję, a nawet podbijam wyżej stwierdzenie, że jest to jeden z chyba najsympatyczniejszych ludzi na świecie. Zdradził nie tylko swoje upodobania, fascynacje muzyczne i komentarze co do płyt Turbo, ale i potwierdził, że następny album zespołu (prawdopodobnie 2013) będzie nagrany na dużym spontanie i żywiołowości i powinien najbardziej przypominać "Kawalerię Szatana". :twisted:
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez CarpeDiem » Wt paź 22, 2013 9:36 pm

Very good drummer.

Chciałbym go kiedyś spotkać, napić się z nim, z filmików ze studia widać że pozytywna postać.
CarpeDiem

Poprzednia strona

Powrót do O zespole