Bobkowski zamiast Krzyżyka

Wszystko na temat grupy Turbo. Muzycy, ciekawostki, wydarzenia związane z kapelą...

Bobkowski zamiast Krzyżyka

Postprzez OzzMaster » Pn maja 16, 2011 4:52 pm

Wojciech Hoffmann napisał(a):Drodzy FANI

Nadszedł czas, żeby poinformować Was o tym, że pod koniec kwietnia uległa zakończeniu nasza współpraca z Tomkiem KRZYŻYKIEM Krzyżaniakiem. Od jakiegoś czasu nasze drogi zaczęły się mocno rozchodzić. Tomek bez naszej wiedzy i akceptacji zaangażował się najpierw do zespołu ARMIA, a niedawno do LUXTORPEDY. W takiej sytuacji dla Tomka zespół TURBO pozostał na drugim. Wobec tego musieliśmy podjąć wspólnie jedynie słuszną decyzję o rozstaniu. W związku z tym praca nad nową płytą uległa wstrzymaniu. W chwili obecnej nowym perkusistą został znany już Wam Mariusz BOBIŚ Bobkowski, który powrócił do zespołu po 10 latach. Mariusz nagrał już z nami płytę AWATAR i będzie również nagrywał nową płytę. Pierwszy koncert z Mariuszem odbędzie się 27 maja w Świnoujściu, gdzie serdecznie zapraszamy. A Tomkowi życzymy sukcesów ze swoją nową formacją.

Używaj funkcji "cytuj" - Zagor
OzzMaster
Moderator
Moderator

Re: Bobkowski zamiast Krzyżyka

Postprzez Gregfield » Pn maja 16, 2011 5:01 pm

Nie nie nie nie nie nie nie!!! :evil:
Jestem zły. Jak skurwisyn.

Jak Tomka lubiłem, tak teraz ma wielkiego minusa u mnie. :evil:
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez Frodli » Pn maja 16, 2011 5:30 pm

Dobra, skoro to już oficjalne info to mogę się wypowiedzieć na ten temat.

Fajnie, że BOBIŚ wrócił. Na "Drzewach" 1 maja dał czadu i z chęcią usłyszę go na płycie bardziej heavy metalowej, niż eksperymentalny "Awatar". Jeśli chodzi o Krzyżyka... Rozstał się również z Armią, co świadczy o postawieniu na jedną kartę i pełnym zaangażowaniu się w Luxtorpedę. Z jednej strony szkoda, z drugiej świadczy o poważnych planach związanych z naszą rodzimą supergrupą; zapewne po trasie można spodziewać się wieści na temat prac nad drugim albumem. Życzę Krzyżykowi powodzenia poza Turbo, bo jest świetnym pałkerem i zasługuje na to, żeby się wybić (może nawet w jakimś zachodnim zespole).

BTW to jakieś fatum, że od 25 lat Turbo nie nagrało dwóch płyt w tym samym składzie? :-(
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez Nogard » Pn maja 16, 2011 5:38 pm

Aj waj. Takie życie. Prędzej wydawałoby mi się, że Krzyżyk po prostu nie ma teraz siły i czasu na kilka kapel, niż że ma ochotę pobawić się na całego w Luxtorpedę, z którą zobaczymy, co dalej będzie.
A Bobkowski jest cholernie sympatycznym kolesiem.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Caleb » Pn maja 16, 2011 6:15 pm

Strona oficjalna milczy, milczę i ja :evil:
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez OzzMaster » Pn maja 16, 2011 6:39 pm

Info ma się pojawić na stronce dziś wieczorem.
Co do Bobkowskiego, to fajnie, że to akurat on zasiądzie za garami w Turbo. Na 30-leciu pokazał, że jest zajebistym perkusistą
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez Cornholio666 » Pn maja 16, 2011 7:42 pm

Krzyżyk jest świetny. Niech mu się wiedzie jak najlepiej.

Co to Bobisia, to na pamiętnym koncercie w Poznaniu zrobił na mnie takie wrażenie, że nie mogę się doczekać koncertów i kolejnej płyty. Baaardzo się cieszę. Jeśli ktoś może zmienić Krzyżyka to tylko ON. Jak dla mnie SUPER! :D
Cornholio666
Embrion

Postprzez kabanos » Pn maja 16, 2011 7:45 pm

To mamy szczęście w nieszczęściu :D Nieszczęście, że odchodzi tak świetny perkusista jak Krzyżyk, ale też szczęście że zastąpi go Bobiś, który też jest świetnym garowym ;)
kabanos
Szalony Ikar

Postprzez Zagor » Pn maja 16, 2011 8:46 pm

Plotki się jednak potwierdziły...

Krzyżyk - wielkie dzięki za 10 lat w Turbo, udaną współpracę przy ulotkach i bardzo dobry kontakt przez forum. Powodzenia w LuxTorpedzie i oczekuję kolejnych płyt z Twoim udziałem.
Bardzo żałuję że nie udało mi się pojawić na żadnym koncercie Turbo po styczniu 2010r.

Bobiś - jeżeli przeglądasz to forum, to chciałbym Cię zaprosić do rejestracji i udzielania się w naszych skromnych progach. Będzie nam bardzo miło. Powodzenia znowu w Turbo. :)

Caleb napisał(a):Strona oficjalna milczy, milczę i ja

Informacja pochodzi od Wojciecha Hoffmanna(z jego facebooka), więc jest jak najbardziej prawdziwa.

Edit:

http://muzyka.interia.pl/wiadomosc-dnia ... mi,1639543
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez nat54ret » Pn maja 16, 2011 9:45 pm

Mariusz Bobkowski - świetny perkusista, na Awatarze wykonał dobrą robotę. Lubię go i cenię.
Witamy ponownie w Turbo :twisted: :twisted: i zapraszamy na forum :metal:
nat54ret

Postprzez Emilian » Wt maja 17, 2011 12:52 am

O zmianie w składzie dowiedziałem się od Krzyżyka już trochę wcześniej - 8 maja i bardzo mnie zmartwiła ta informacja. Bardzo lubię dwie ostatnie płyty studyjne zarówno Armii jak i Turbo w dużym stopniu za perkusję i nie doczekam się kolejnych. Szkoda...
Emilian
Syn Burzy

Postprzez Andre » Wt maja 17, 2011 9:12 am

To tamte pytania do Krzyżyka, to już nieaktualne chyba?
Andre
Szalony Ikar

Postprzez Wiwern » Wt maja 17, 2011 11:18 am

Myślę, że Krzyżyk mógłby mimo wszystko w pewien sposób odpowiedzieć przynajmniej na część tamtych pytań i też było by miło, jak by na forum jednak pozostał i od czasu do czasu jeszcze zajrzał. Za to Bobik by mógł dostać swoją porcję pytań, a wcześniej jeszcze wpaść na czata... Znamy go z "Awatara", gdzie był założony z góry plan, aby zagrać "nowocześniej", jednak bardzo ciekawi mnie jego zdanie na temat poszczególnych stacji drogi krzyżowej pt. "historia Turbo" no i przede wszystkim płyt, oraz jaki kierunek w tworzeniu nowych dźwięków chciałby w zespole lobbować.
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Żubr » Wt maja 17, 2011 3:07 pm

Dla mnie to smutna wiadomość, pamiętam Krzyżyka od początku, pamiętam czasy Mariusza... jakoś tak mam że Krzyżyka bardzo lubię, mimo że nie znam osobiście Panów... no dla mnie wielka szkoda, Bobiś widać że koleś ma ogień w oczach, mam nadzieję że godnie zastąpi Krzyżyka...

Trzymaj się Krzyżyk, dzięki Ci pięknie za te koncerty na których byłem i na za na które nie dojechałem.
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Gregfield » Wt maja 17, 2011 5:22 pm

Może jak zobaczył listę naszych pytań to się przestraszył i uciekł z kapeli? :P
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator