Jak to się wszystko zaczęło...?

Wszystko na temat grupy Turbo. Muzycy, ciekawostki, wydarzenia związane z kapelą...

Postprzez Żubr » Pt maja 29, 2009 12:36 pm

kurde nie bylo mnie ze dwa tygodnie i tyle nowych osob sie pojawilo

Tylko się cieszyć :)
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Pietia » So maja 30, 2009 6:33 pm

U mnie był to chyba rok 2000 właśnie wychodziły reedycje i wpadła mi zupełnie przypadkowo w ręce płytka z Metal hammera a na niej "Słowa pełne słów" tradycyjnie jak każdy materiał z MM błąd w tytule, na krążku widniał "Wariacki taniec" a w rzeczywistosći były to właśnie "Słowa..." ale to szczegół . Po usłyszeniu kawałka po prostu szok, tego właśnie szukałem klasyczny heavy metal mniaam:) poźniej było już z górki.
Pietia
Syn Burzy

Postprzez Godło666 » N maja 31, 2009 1:44 pm

Ja trafiłem na zespól turbo w 2001 dzięki Litzy i acidom :) Chciałem posłuchać co to za zespól w którym grał Litza i najpierw kupiłem Awatara a potem Kawalerie i oszalałem :P :P
Godło666
Embrion

Postprzez Paranoid » Cz cze 04, 2009 9:38 pm

Witam. Ja zapoznałem się z Turbo dzięki kumplowi Frugo, a mój pierwszy utwór to "Dorosłe dzieci". Spodobał mi się i dla ciekawości posłuchałem trochę Turbo w necie i muszę przyznać, że zespół jest znakomity :wink: Mam nadzieję, że zapoznam się tutaj nieco z nim, mówiono mi, że wypowiadają się tu nawet sami członkowie zespołu. Tak więc to u mnie się zaczyna :wink:
Paranoid

Postprzez Frugo » Cz cze 04, 2009 9:39 pm

Witamy witamy w naszym gronie :)
Frugo
Szalony Ikar

Postprzez Nogard » Cz cze 04, 2009 9:45 pm

Witaj, witaj! Miło Cię tu widzieć :twisted:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Cz cze 04, 2009 9:48 pm

Witaj! Zacząłeś od najlepszego utworu jakiego mogłeś zacząć.
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Żubr » Pt cze 05, 2009 3:06 am

Witam serdecznie :)
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez kokosz » Śr cze 10, 2009 10:25 pm

Mój pierwsze kontakty z Turbo były na pewno bardzo wczesne :) choć nieświadome. Mój ojciec był wielkim fanem rocka i heavy metalu - Deep Purple, Black Sabbath, Uriah Heep itp. - czyli klasyka. Zwłaszcza dwa zespoły upodobał sobie najbardziej - Black Sabbath oraz Turbo. Pamiętam dokładnie jak jako mały chłopiec oglądałem okładki winyli mojego taty i jak on puszczał ( mi nie wolno było płyt wyciągać kopert:)) te płyty na jakimś starym gramofonie. Pamiętam też okładkę "Kawalerii Szatana" , tą przerażającą gębę :) i "Sztuczne oddychanie" :evil:"0" /> To było to!!! Na początku trochę byłem tym wszystkim przerażony :) ale szybko to przerażenie zmieniło się w miłość :) Winyle zostały nagrane na kasety ("Kawaleria" i "Dorosłe dzieci") - miałem w końcu nieograniczony dostęp do Turbo!. Później doszedł "Wojownik" i "Smak ciszy". Tylko "Epidemie" jakoś mi nie podchodziły i bardzo długo czekały na swoją szansę :)

Taka to w skrócie moja i Turbo historia :)
kokosz
Szalony Ikar

Postprzez Smolny » Pt cze 19, 2009 7:52 pm

Na początku witam Was wszystkich serdecznie :wink: Od około pół roku jestem czytelnikiem forum to postanowiłem zacząć się udzielać :wink: U mnie przygoda z Turbo zaczęła się ponad dwa lata temu - ogólnie metalu słucham od trzech, generalnie sam kształciłem się muzycznie, tudzież podłapałem co nie co od znajomych, bo od rodziców słuchających Abby i Pink Floyd nie ma za bardzo co odziedziczyć :wink: Wracając do Turbo - za czasu mojej fascynacji Metką, Slayerem, Guns N' Roses i Deep Purple, lubiłem sobie od czasu do czasu posłuchać Turbo, wtedy nie doceniałem polskich zespołów za co ubolewam :wink: Fascynacja zespołem naszła mnie dopiero półtorej roku temu, aktualnie bardziej kocham tylko Judas Priest :wink: Pierwsze utwory jakie usłyszałem to Armia i Utwór w Operze, po jakimś czasie ustawiłem sobie takie mini playlisty, które chciałbym żebyście ocenili pod kontem ciekawości, oto i one :wink:

Szalony Ikar, Dorosłe Dzieci, Ostatni Wojownik, Miecz Beruda, Koń Trojański, Bogini Chaosu, Syn Burzy, Seans z Wampirem

oraz trzy ostatnie utwory zamienione na Kawaleria Szatana cz.2, Sztuczne Oddychanie, Kawaleria Szatana cz.1
Ostatnio edytowano Pn sie 24, 2009 2:16 pm przez Smolny, łącznie edytowano 1 raz
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez mysza74 » Cz lip 09, 2009 7:32 pm

Witam wszystkich serdecznie, ja zaczęłam słuchać Turbo dzięki mojemu kochanemu kumplowi Żubrowi , wysłał mi linka z piosenkami " szalony ikar " i "dorosłe dzieci " i tak zaczęłam słuchać ich muzyki. To dopiero pierwsze kroczki ale już niedługo zacznę biegać w tematach :lol: . Pozdrawiam Żuberku
mysza74
Embrion

Postprzez Caleb » Cz lip 09, 2009 8:56 pm

Witam Panią! Obrazek
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Zagor » Cz lip 09, 2009 8:57 pm

O, Witamy, Witamy :)
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez cHaSz » Cz lip 09, 2009 9:15 pm

Nasza spolecznosc sie rozrasta.. To dobrze :) Milego dyskutowania na lamach forum myszo74 :]
cHaSz
Szalony Ikar

Postprzez mysza74 » Cz lip 09, 2009 9:52 pm

Dziękuję :)
mysza74
Embrion

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O zespole