Oficjalna strona Turbo

Wszystko na temat grupy Turbo. Muzycy, ciekawostki, wydarzenia związane z kapelą...

Oficjalna strona Turbo

Postprzez Piecyk » Pt maja 26, 2006 1:12 am

http://www.turbo.art.pl Co sądzicie o oficjalnej stronie zespołu? Podoba się Wam ona czy powinno się tam coś zmienić?
Piecyk
Syn Burzy

Postprzez Predator667 » Pt maja 26, 2006 1:36 am

Jest OK. Jak będzie mi się chciało myśleć, to może coś dopiszę. Tymczasem idę lulu. Ziew.
Predator667

Postprzez Kicu » Pt maja 26, 2006 10:58 am

Mogliby dać jakiś donwload z niepublikowanymi mp3 nigdzie bo napewno takowe istnieją. Kiedyś się pytałem czy istnieje wersja studio planety Śmierci i Pieśni Syblilli to mi nie odpowiedzieli.
Kicu
Anioł Zła

Postprzez Predator667 » Pt maja 26, 2006 10:47 pm

Mogliby dać jakiś donwload z niepublikowanymi mp3 nigdzie bo napewno takowe istnieją.

Wątpię, by istniały niepublikowane mp3. Zresztą po ch** komuś empechujki? Plastikowe brzmienie, do dupy takie coś, pi***ę. A o chęci wydania pewnego dnia niepublikowanych utworów Hoffmann już kiedyś wspominał.
Predator667

Postprzez Salsero » Pt cze 02, 2006 1:33 am

Otóż istnieją takie utwory, bynajmniej powinny... Pamiętajmy, że TURBO to nie tylko wokal Grzegorza Kupczyka. A jeśli nie utwory niepublikowane, to utwory w innym wykonaniu (choćby fabryka keksów za Krystka). Kiedyś na poprzedniej stronie Turbo można bylo ściągnąć np. Dorosłe Dzieci w angielskiej wersji... Może mają jakieś garażówki... :P Myślę, że więcej może powiedzieć wam PIECYK, który niechętnie dzieli się nutami z górnej półki (choćby "BYŁEM Z TOBĄ TYLE LAT") sasasasasa :]
Salsero

Postprzez Predator667 » So cze 03, 2006 10:47 pm

Otóż istnieją takie utwory, bynajmniej powinny...

1. No istnieją, napisałem przecież, że Hoffmann chce je pewnego pięknego dnia wydać.

2. Jakim cepem trzeba być, by używać słowa?
Predator667

Postprzez Salsero » So cze 03, 2006 11:03 pm

1. Gubisz sie synku w tym, co piszesz... "Wątpię, by istniały niepublikowane mp3" a za chwile piszesz, ze Hoffmann chce je kiedys wydać... :| Głupi czy z policji?

2. Skoro tak sie czepiasz każdego słowa, to powiem ci, że pomiędzy "pewnego" a "pięknego", należałoby postawić pewien znak... Jeśli jeszcze nie wiesz o jaki znak chodzi, to poczytaj trochę o interpunkcji...

A tak w ogóle, to o co ci chodzi?
Salsero

Postprzez Predator667 » So cze 03, 2006 11:19 pm

1. Gubisz sie synku w tym, co piszesz... "Wątpię, by istniały niepublikowane mp3" a za chwile piszesz, ze Hoffmann chce je kiedys wydać... :| Głupi czy z policji?

2. Skoro tak sie czepiasz każdego słowa, to powiem ci, że pomiędzy "pewnego" a "pięknego", należałoby postawić pewien znak... Jeśli jeszcze nie wiesz o jaki znak chodzi, to poczytaj trochę o interpunkcji...

A tak w ogóle, to o co ci chodzi?

1. Nie za młody na dzieci? W niczym się nie gubię: w np. 1982 plików mp3 nie było, wbrew temu, co Tobie może się wydawać, więc siłą rzeczy niepublikowanych empechujek nie ma. Ale taśmy z niepublikowanymi utworami są, o czym Hoffmann mówił w pewnym wywiadzie.

2. O, a nagle jaki óczony :D Jeśli tam powinien być przecinek, to stawiasz mi piwo. Jeśli nie, stawiasz mi dwa piwa. Zgoda? Zgoda. To ja idę zapytać pewnej nauczycielki.

O nic, piszę w temacie.
Predator667

Postprzez Predator667 » So cze 03, 2006 11:24 pm

Nie powinno być tam przecinka, ponieważ ' już nie. Ta-dah!

To jak będzie z tymi piwami? :)
Predator667

Postprzez LastWarrior » So cze 03, 2006 11:52 pm

Chciałem po raz kolejny przypomnieć, żeby pisać posty zgodne z tematem - o zasadach gramatyki możecie podyskutować sobie na privie... W razie kłopotów polecam pisanie postów ze słownikiem w ręku...
LastWarrior
V.I.P
V.I.P

Postprzez Bad Taste » N cze 04, 2006 1:28 am

Nie powinno być tam przecinka, ponieważ ' już nie. Ta-dah!
To jak będzie z tymi piwami? :)

I zagatka z kąd Predzio zna Atreja jest rozwiązana :lol: Poprostu razem studjują :lol:
Bad Taste
Syn Burzy

Postprzez Salsero » N cze 04, 2006 1:30 am

Gdyby mi (albo mnie), bo nie wiem czy znowu jakis baran sie nie przyczepi do jakiegoś słowa (może wyrazu) chciało się przejrzec wszystkie twoje wpisy to napewno cos by sie znalazło. I proszę cię, daruj sobie takie uwagi a jak cos ci sie nie podoba to tak jak wyzej jest napisane - prive!! Bo przez takie uwagi odechciewa się pisać tu cokolwiek. Wszędzie jakieś buraki :/

A co do tych niepublikowanych mp3... No teraz to aż się przeraziłem...

"w np. 1982 plików mp3 nie było, wbrew temu, co Tobie może się wydawać, więc siłą rzeczy niepublikowanych empechujek nie ma." Poważnie? Dobrze, że to napisałeś... Teraz przynajmniej już wiemy <lol126> Wolałbym nie rozwijać już swoich myśli... Lepiej to przemilczeć i raz na zawsze zamknąć ten temat. Niepublikowane kawałki - mogą mieć nagrane ale nie w formie mp3 (to chyba oczywiste) ale uwierz mi... kiepskiej jakosci mp3 mozna zrobic bardzo szybko przerzucając je z płyt analogowych albo innych tasm... z reszta... jak cos to zapraszam na prive...

A teraz zeby cos na temat napisac... stronka jest ok, mało sie tam dzieje, brakuje na pewno kilku dzialow. fajnie ze powstalo to forum... mogliby dac linka na stronce. pozdrawiam :]
Salsero

Postprzez Predator667 » Wt cze 06, 2006 12:09 am

Gdyby mi (albo mnie), bo nie wiem czy znowu jakis baran sie nie przyczepi do jakiegoś słowa (może wyrazu) chciało się przejrzec wszystkie twoje wpisy to napewno cos by sie znalazło.

Dam Ci 5 zł za każdy błąd ortograficzny, interpunkcyjny lub gramatyczny, jaki znajdziesz w jakimkolwiek moim poście :) Tylko najpierw mi postaw te dwa piwa :) Aha, i proponuję nabyć trochę dystansu do tego całego forum, bo inaczej Ci kiedyś pikawa strzeli ;)

I zagatka z kąd Predzio zna Atreja jest rozwiązana :lol: Poprostu razem studjują

Nie, strzelaj dalej. I popraw te błędy, bo aż wstyd patrzeć, że są ludzie aż tak kaleczący swą ojczystą mowę... :)
Predator667

Postprzez Salsero » Śr cze 07, 2006 1:29 am

Nie martw się. Mój dystans do tego forum, jak i do wszystkiego, jest przeogromny. Sam mnie zaatakowałeś. Weź już nie sraj. A tak w ogóle to pamiętaj, że na końcu zdania stawiamy kropkę. Przestań się wszystkich czepiać. Jak chcesz to mogę wykasować wszystkie moje posty. Aha... mówiłem ci, żebys odpisywał na prive, ale chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem... Przykre.
Salsero

Postprzez Predator667 » Pt cze 09, 2006 2:02 pm

Przestań się wszystkich czepiać.

Sorry, taki mam error, że się wszystkich czepiam o pierdoły ;)

Aha... mówiłem ci, żebys odpisywał na prive, ale chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem... Przykre.

Gdybym miał taki problem, to owszem, byłoby to przykre... szczęśliwie problemu z czytaniem ze zrozumieniem nie mam, po prostu nie dostosowałem się do Twojej prośby :P
Predator667

Następna strona

Powrót do O zespole