Oficjalna strona Turbo

Wszystko na temat grupy Turbo. Muzycy, ciekawostki, wydarzenia związane z kapelą...

Re: Nowa strona Turbo

Postprzez Zagor » Wt gru 18, 2012 3:40 pm

Wow, zajebista jest. :D Póki co jest chyba wszystko to co było na starej, ale pewnie z czasem będzie bogatsza. Teraz faktycznie nadąża za współczesnością. :D
Zagor
Ostatni Wojownik

Re: Nowa strona Turbo

Postprzez Gregfield » Wt gru 18, 2012 6:37 pm

Zacznę od tego, że jest zajebiście. A teraz kilka drobnostek od czepliwego grafika. ;)
Z graficznego punktu widzenia, te zapierdalające zdjęcia odciągają uwagę od tego co ważniejsze, czyli tych paneli na dole. Mówiąc o tych panelach, przy okazji dałbym pod nimi ciemniejsze tło (mniejsza przezroczystość), żeby się ładniej odcinały.
Wracając do tych przewijanych fotek, dałbym większy delay między kolejnymi "skokami".
Pomarańczowe buttony przypominają mi trochę Allegro, ale to nie razi. :)
Nie wiem czy dobrym pomysłem było wrzucenie tej flary, reagującej na ruch kursora. Może to i efektowne, ale skoro pokazujemy zdjęcia zespołu, to fajnie by było, żeby nie były zasłonięte światłem. :)
Bardzo podoba mi się pomysł na dział koncertów. Taka oś czasu z pejsbuka. :)
Sklepik dobrze by było zintegrować ze stroną jakoś.
No i może by tak przerzucić nasze forum na hosting strony? :)
Mógłbym się tym zająć, a jeśli strona się przyjmie i będzie już produktem finalnym, to może zrobię ładną skórkę nawiązującą do portalu. :)
Oczywiście gdy będzie czas...

Na koniec gratuluję. Nowa strona bije na głowę poprzednią, bez rozpędu i bez trzymanki. :metal:
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Re: Oficjalna strona Turbo

Postprzez Bogusz Rutkiewicz » Śr gru 19, 2012 10:24 am

Dzięki Gregfield za uwagi , na razie jeszcze nie mamy dostępu żeby uzupełniać działy , jest tylko wrzucona na ,, roboczo" . Na pewno parę rzeczy skorygujemy (delay ) ale jeszcze chwilę to potrwa.
pozdro
Boggy
Bogusz Rutkiewicz
Basista Turbo
Basista Turbo

Postprzez Paulo » Śr gru 19, 2012 11:11 am

Dużo fajniejsza od poprzedniej :)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Śr gru 19, 2012 12:09 pm

Prawda :) Bardzo fajnie zrobiona.
No to fajnie będzie, jeśli pojawią się jakieś nowe materiały. Może archiwum koncertowe, jakieś ciekawostki :)
Sam design na mocne 5.
Osobiście tylko przewijanie fotek na głównej bym wypieprzył w ogóle (dla mnie to denerwujące), a wyświetlałbym jedną losowo - sprawiałoby to wrażenie, że na stronie coś się dzieje nawet jakby się nie działo, a nic by nie latało przed oczami.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Śr gru 19, 2012 12:46 pm

Good point ;)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez OzzMaster » Śr gru 19, 2012 12:49 pm

Mnie osobiście denerwuje to światło(?) zasłaniające fotki. Zgodzę się też z tym, że zdjęcia za szybko popierdalają. Przydałoby się uaktualnić historię zespołu. W szczególności wywalić ostatnie zdanie :) W dyskografii można by wspomnieć o reedycjach. W dziale "media" dodać nowe wywiady. Obok odnośników do facebooka i myspace dodać jeszcze odnośnik do profilu zespołu na youtube.
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez Zagor » Śr gru 19, 2012 1:50 pm

Byłoby warto zastanowić się też nad tym, żeby w dziale z koncertami dało się wejść w pojedynczy koncert i tam mogłyby sie pojawić filmiki z oficjalnego kanału. Coś jak metontour. Do tego można dorzucić setlistę. Ewentualnie podzielić dział na koncerty nadchodzące i przeszłość i powoli dodawać te starsze rzeczy w wolnej chwili.
Widzę że jest jakiś uppdate w biografii Bogusza, jest trochę ciekawostek o których nie słyszalem. :D
Z odnośnikiem do youtube słuszna uwaga, bo pojawia się na nim masa fajnych rzeczy. Takim kanałem może pochwalić się niezbyt dużo krajowych zespołów więc tym bardziej niech będzie widoczny.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Żubr » Śr gru 19, 2012 4:23 pm

Zajebiaszcza strona Bogusz !! :)

Naprawdę sporo fajnych filmików z koncertów jest na YT, warto bezpośrednio ze strony odsyłać fanów na YT.
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Bogusz Rutkiewicz » Cz gru 20, 2012 12:52 pm

Jak już dostaniemy dostęp to będziemy działać !
Bogusz Rutkiewicz
Basista Turbo
Basista Turbo

Postprzez kupao » Cz gru 20, 2012 6:42 pm

No i taka mała uwaga, nie wiem czy ktoś zauważył, ale w galerii koncert z Zielonej Góry nie jest z tego roku :) w 2012 nie było już Tomka na perkusji :)
kupao
Embrion

Postprzez Seraf » Pt gru 21, 2012 5:27 pm

Strona prezentuje się świetnie, jest zdecydowanie lepsza niż poprzednia. Przeszkadza tylko wcześniej wspomniane światło i taki mały szczegół - na stronie głównej, gdzie można przełączać Newsy po kliknięciu na następny strzałka "przeskakuje" w inne miejsce. Lepiej byłoby, gdyby była cały czas w tym samym miejscu :)
Seraf
Szalony Ikar

Postprzez jajco » Śr gru 26, 2012 2:16 pm

Strona miodzio :) Popieram Zagora w całej rozciągłości, takie rozwinięte archiwum koncertowe to bardzo fajna sprawa.
jajco
Syn Burzy

Poprzednia strona

Powrót do O zespole