Tribute to Turbo

Wszystko na temat grupy Turbo. Muzycy, ciekawostki, wydarzenia związane z kapelą...

Re: Tribute to Turbo

Postprzez kokosz » Pn lip 27, 2009 7:25 pm

Nagrałem "na raty " jeszcze raz "Kawalerie 2", zainteresowanych odsyłam do Zagora19 (nie wrzucam na forum w związku z "utajnieniem" przed zespołem :)) - On będzie rozporządał plikami na tribiut.

'
Proszę się do mnie zgłaszać po podkład do Kawalerii - Zagor19
kokosz
Szalony Ikar

Postprzez kokosz » Śr sie 05, 2009 5:22 pm

Nagrałem "Ach, nie bądź taki śmiały" - nie pamiętam kto prosił o to na czacie, ale mam nadzieję, że sie spodoba :metal:

Link posiada Zagor19.
kokosz
Szalony Ikar

Postprzez Frugo » Śr sie 05, 2009 5:28 pm

Ja prosiłem, wielkie dzięki za fatyge :mrgreen: . Jak wróce do domu to odrazu zaczne próbe śpiewu, może jakoś wyjdzie :metal:
Frugo
Szalony Ikar

Postprzez Antoniodecastella » N sie 30, 2009 11:21 am

Witam Panowie, i jak tam prace nad Tribute'm przebiegają:)?jeśli trzeba by jakiejś pomocy to jestem chętny, mógłbym spróbować w troszkę dalszej przyszłości(myślę maks do miesiąca)zaprogramować bębny we fruity loops, teraz choćbym chciał to nie umiem na tyle tego programu by to brzmiało sensownie, a chyba chodzi o to żeby dać z siebie wszystko:)poza tym mogę również zaoferować dogranie "żywego"basu przez mojego przyjaciela jeśli coś więcej będziecie wiedzieć to piszcie w tym topicu:)gratuluję pomysłu i kunsztu gitarowego!!:)
Antoniodecastella
Syn Burzy

Postprzez Zagor » N sie 30, 2009 11:32 am

O, widzisz - bas by nam się przydał. W takim wypadku mielibyśmy tylko perkusję z komputera :D Im więcej żywych instrumentów, tym lepiej.
Prace przebiegają trochę powoli, mamy trzy gotowe podkłady:

-Kawaleria Szatana II
-Kometa Halleya
-Ach nie bądź taki śmiały

Plus jeden nagrany przez nat54reta:
-Eneida

Linki do podkładów przekazuje mi Kokosz, i jak ktoś jest chętny do spróbowania, to zapraszam.
Kokosz nagrał drugą wersję "Kawalerii Szatana cz.2" - wersja z forum jest już nieaktualna :D
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Antoniodecastella » N sie 30, 2009 11:59 am

To bardzo dobrze:)mam świetnego basistę który gra paluchami"taki młody harris" no i lubi turbo-chyba trzeba go będzie zwerbować do "Dorosłych Dzieci":)a co do perkusji to ciężko by nagrać ją na żywca chociaż jeśli się bardzo nie śpieszy z wydaniem tributa nie mówię nie:)ale to na priv się musimy zgadać:)
Antoniodecastella
Syn Burzy

Postprzez kokosz » N sie 30, 2009 1:00 pm

Ja jestem oczywiście otwarty na wszelakie propozycje dotyczące "Tribute to Turbo". Sam programuje perkusję w fl studio ( tylko sampli stamtąd nie używam, mam inne) , ale jeśli uda się nagrać żywe gary to jestem jak najbardziej za :rockon: Na początek możemy zrobić tak: Wybierzcie z kumplem basistą jakiś utwór (może na razie oprócz tych które już są) i nagrajcie perkusję i bas i podeślijcie do mnie ja dogram resztę. Co do basu - ja zwykle stroję gitarę pól tonu w dół co do nagrań Turbo - ale nagrajcie jak wam wygodniej ja się dostosuję. :metal:
kokosz
Szalony Ikar

Postprzez Antoniodecastella » N sie 30, 2009 5:49 pm

Ok, tylko sprawa taka że z basem akurat problem znikomy wiadomo pod kompa i cheja, z perkusją mam o tyle trudno że sam nie dysponuję odpowiednim sprzętem dlatego też, musiałbym wszystko uzgodnić ze znajomym który uczy mnie sztuki posługiwania się perkusja i posiada odpowiedni sprzęt:)w każdym razie postaram się dać z siebie wszystko jak i zachęcę do tego kolegę bo na prawdę pomysł szczytny, Turbo tyle lat nam dawało to co najlepsze więc taki hołd to jest to!
Antoniodecastella
Syn Burzy

Postprzez kokosz » Cz paź 29, 2009 7:47 am

Wczoraj zmarł mój dysk.... Nie wiem czy uda się odzyskać cokolwiek... Mam tam wszystkie sesje, sample, brzmienia gitar, projekty, nagrania itp. Jeszcze do tego w akcie szału rozwaliłem telefon...
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
kokosz
Szalony Ikar

Postprzez Paulo » Cz paź 29, 2009 8:08 am

W takiej sytuacji pewnie rozjebałbym nie tylko telefon... :evil:

Może z dyskiem jakiś informatyk by pomógł...?
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez nat54ret » Cz paź 29, 2009 9:24 am

mialem to samo niedawno.. przepadło mi ponad 300 giga zdjec, muzyki, filmow, dokumentow itd... odzyskac sie nie da. chyba jedna firma w polsce sie tym zajmuje, kosztuje to kilka tys. zl, a i tak wszystkiego sie nie odzyska tylko jakas czesc
nat54ret

Postprzez Gregfield » Cz paź 29, 2009 5:59 pm

Ehh mi też w poprzedni piątek padł dysk, 250 gb cały załadowany projektami przeróżnymi. Czuć koniec świata w powietrzu.
Ale spoko, damy radę kokosz. :D Może ja spróbuje malutkie fragmenty porozpisywać w gp (oczywiście jak czas pozwoli, bo zbliżają się zaliczenia i egzaminy) i jakoś się zrobi ten tribute. :P
Zresztą pewnie nie tylko ja pomogę.
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez Yourmaster » Pn gru 07, 2009 5:27 pm

No i co z Tributem? Aktualne to jest jeszcze czy już olane? Bo ostatnio coś ta sprawa ucichła.... (Ok przyznaje się, nagrałem cały Miecz Beruda :D i jestem w połowie robienia podkładu do Wybacz Wszystkim Wrogom :D)
Yourmaster
Anioł Zła

Postprzez kokosz » Pn gru 07, 2009 6:58 pm

Nic nie zdechło - przynajmniej z mojej strony. Aktualnie nie mam mojego komputera który zostanie wskrzeszony jakoś po nowym roku i wtedy zacznę dłubać dalej ( mam rozgrzebane "Wszystko będzie ok", "Maqrme" i "Wojownika"). Chętnie też połączę z kimś siły żeby razem coś nagrać.

Ps. Frugo jak tam wokale do "Małego'??
kokosz
Szalony Ikar

Postprzez nat54ret » Pn gru 07, 2009 7:29 pm

Ja niestety nie mam takich umiejetnosci i słuchu, by rozpisac utwor. Ani w sumie zagrać - solówki.
Tak wiec niestety odpadam, mimo ze grywam coś tam i planuje nagrac z kumplem nowy material, ale coverowac po pierwsze nigdy nie lubilem (zawsze wolalem sobie brzdąkac coś swojego niż grać utwory innych zespołów - nawet np nie gralem nigdy jakże to popularnego seek and destroy czy stairway to heaven-a kazdy dla szpanu to gra), po drugie nie umiem ze słuchu. Eneida to przypadek, akurat strasznie mi sie spodobala i nie byla zbyt trudna. Zreszta nic wnosi do tribute i i tak nie jest najlepiej zagrana.

Zyczę powodzenia, ja moge co najwyżej wokal zrobić z kimś w chórkach :)
nat54ret

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O zespole