My i... Oni

Wszystko na temat grupy Turbo. Muzycy, ciekawostki, wydarzenia związane z kapelą...

Postprzez Nogard » Pt maja 29, 2009 1:21 am

Niestety nie byłam. Brak funduszy, odległości. Nie podważam umiejętności wokalnych Tomka, ale Grzegorz to Grzegorz :)

A Tomek to Tomek :mrgreen: Grzegorz też zanim przyszedł do Turbo, rozbijał się po mało komu znanych kapelach :wink:

Jak nie dasz rady się przejechać na koncert, najlepiej poczekaj z ocenami na najnowszą płytę. To już postanowione i nic się nie zmieni - na wokalu będzie Tomek. Zobaczymy, czy będzie lepsza czy gorsza od "Tożsamości" i wtedy będziemy oceniać, a nie że Grzegorz to Grzegorz... :wink:

Ja tam widzę, że koncerty Turbo są lepsze niż w ostatnich latach z Grzegorzem i u CETI jest też dużo lepiej.

Czekam na nowy materiał.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Awatar » Pt maja 29, 2009 1:42 am

Dla mnie Turbo to głównie Hoffman i Kupczyk. Oczywiście z Tomaszem jest bardzo dobrze:)

Ale słuchając Turbo czuje coś czego słowami wyrazić nie potrafię. Oj, szczególnie płyta Smak Ciszy. Chciałabym to opisać, ale się nie da. Po prostu się nie da. Nie wyobrażam sobie by mógł istnieć lepszy zespół.

A tymczasem idę w skupieniu posłuchać mojej ulubionej wyżej wymienionej płytki.:)
Awatar
Syn Burzy

Postprzez Laurearel » So cze 06, 2009 3:52 pm

Dla mnie Turbo to głównie Hoffman i Kupczyk. Oczywiście z Tomaszem jest bardzo dobrze:)

Dla mnie Turbo to głównie dobra muzyka. Cieszę się że tworzą i mogli ją tworzyć tacy artyści, a nie widzę sensu kłótni o takie rzeczy ... Polski rock kuleje , w ogóle rock kuleje w tym kraju, a Wy się kłócicie jeszcze o to dodatkowo ...

Tomkowi życzę sukcesów z Turbo, Grześkowi - z CETI , i zamiast dyskusji o tym kto był lepszy/gorszy w zespole wolę słuchać muzyki dwóch dobrych zespołów.
Laurearel
Syn Burzy

Postprzez Wiwern » So cze 06, 2009 5:40 pm

mam to samo :wink:
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Nogard » So cze 06, 2009 8:39 pm

Tej, no to może zamknijmy forum, jak nie chcecie dyskutować. Obrazek

Przy czym jeśli ktoś chce dowodzić, że ktoś jest lepszy, a ktoś gorszy, ten na stos. Ale nikt tu tego nie dowodzi i nikt się z nikim nie kłóci. Chyba, że coś przeoczyłem.

Można lubić głos i zachowanie sceniczne Grzegorza, a nie lubić Tomka i vice versa. Tomek jest w tej ciężkiej sytuacji, że dopiero zaczyna i musi do siebie przekonać ludzi, ale w jego przypadku jestem pewien, że to kwestia czasu...

Poza tym postanowiłem sobie, że będę walczyć z głupimi błędami na forum, na ile jestem w stanie. :evil:"0" /> Przepraszam, ale czasami nie mogę...

Na pierwszy ogień chciałem zauważyć, że gitarzysta Turbo nazywa się Hoffmann. Poprawiłem jeszcze dwa błędy ortograficzne na tej stronie (spowodowane niechlujstwem i nie tak rażące, więc nie wytykam, a jedynie proszę o więcej uwagi przy pisaniu).
Nogard
Moderator
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do O zespole