Turbo bez Dominika

Wszystko na temat grupy Turbo. Muzycy, ciekawostki, wydarzenia związane z kapelą...

Turbo bez Dominika

Postprzez OzzMaster » N kwi 27, 2014 5:26 am

Podobno podczas wczorajszego koncertu Dominik rozstał się z Turbo. Może ktoś przybliżyć tą sytuację?
OzzMaster
Moderator
Moderator

Re: Turbo bez Dominika

Postprzez MikeKilo » N kwi 27, 2014 12:06 pm

No ja też się zszokowałem przed chwilą, jak przeczytałem wpis Bogusza na facebooku :roll: Wpis jest publiczny, więc pozwolę sobię zacytować:
I po raz kolejny było magicznie ! Wrocław jak zawsze stawił się licznie i jak zawsze dał z siebie wsxystko ! Dziękuję !! Jeszcze wzruszająca chwila gdy Dominik pożegnał się z nami na scenie ! Bedzie nam Ciebie brakować !

O so chozi? :(
Stay heavy! \m/
MikeKilo
Anioł Zła

Postprzez Darth » N kwi 27, 2014 2:18 pm

Smutne :( Może ktoś przybliżyć temat ? Jaki jest powód odejścia Dominika jeżeli to nie jest jakaś tajemnica ? :wtf:
Darth
Embrion

Postprzez MikeKilo » N kwi 27, 2014 2:59 pm

Pamelus był na wczorajszym koncercie we Wrocławiu i potwierdza, że faktycznie ogłoszono odejście Dominika z Turbo. Moim zdaniem szkoda, ale jednocześnie przy całej sympatii i szacunku dla Dominika, to w sumie w ostatnich latach zmiany personalne wychodziły zespołowi na dobre ;)
A na szczegóły poczekajmy, aż się zainteresowani oficjalnie wypowiedzą.
Stay heavy! \m/
MikeKilo
Anioł Zła

Postprzez Paulo » N kwi 27, 2014 4:14 pm

Słyszałem że Dominik rozkręca z kimś studio nagraniowe i z tym wiąże swoją przyszłość...

Dominik, dzięki za te wszystkie lata !
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Żubr » N kwi 27, 2014 4:56 pm

Życzę powodzenia Dominik, dzięki serdeczne za te tyle lat... ile to by już było? ze 12 lat?

Powodzenia na nowej drodze i nie zapominaj o nas, obyś często chociaż gościnnie pojawiał się na scenie z TURBO.

No pewnie ruszy fala spekulacji, z uwagi na wakat, ja mam swojego faworyta z lat 80, ale poczekajmy na spokojnie co zespół zrobi. Na pewno dokonają najlepszego wyboru z możliwych !!

Forza TURBO :metal: :metal: :metal:
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Seraf » N kwi 27, 2014 7:55 pm

Jakby nie patrzeć to Dominik stał się stałym członkiem, był najdłużej działającym, poza oczywiście Wojtkiem, gitarzystą w Turbo.. Szkoda, wielka szkoda.
Seraf
Szalony Ikar

Postprzez eddiepoland » N kwi 27, 2014 11:10 pm

Szok, dziwne że zespół ogłosił tą decyzję tak nagle bo zapewne nie była to pochopna decyzja. Dzięki Domino za wiele lat w Turbo i powodzenia na nowej drodze.
I've got to rock to stay alive! \m/
eddiepoland
Szalony Ikar

Postprzez Zagor » Pn kwi 28, 2014 11:46 am

Paulo napisał(a):Słyszałem że Dominik rozkręca z kimś studio nagraniowe i z tym wiąże swoją przyszłość...

Dominik, dzięki za te wszystkie lata !

Demonic Studio - https://www.facebook.com/DemonicStudio?fref=ts

No to może Turbole się tam zadomowią i będą nagrywali kolejne płyty. :)
Dzięki Dominik za te wszystkie lata! Powodzenia w dalszej karierze!
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez pamelus » Pn kwi 28, 2014 3:42 pm

eddiepoland napisał(a):Szok, dziwne że zespół ogłosił tą decyzję tak nagle bo zapewne nie była to pochopna decyzja.

A ja się nie dziwię. Potem byłyby kwasy na trasie czy coś (jak po ogłoszeniu, że Dickinson odchodzi z Maiden). A tak Panowie zachowali to między sobą i ogłosili po ostatnim koncercie na trasie - bez robienia niepotrzebnej sensacji. Duży plus! No i wielkie podziękowania dla Dominika za te wszystkie lata i wkład w Turbową historię.

A fatum jak widać trwa nadal i kiedy będą dwie płyty nagrane w jednakowym składzie nadal nie wiadomo. :P
Lorem ipsum dolor sit amet...
pamelus
Szalony Ikar

Postprzez Emilian » Pn kwi 28, 2014 9:27 pm

Dlaczego informacja o odejściu z zespołu zniknęła z profilu na fb?
Emilian
Syn Burzy

Postprzez bardecki » Cz maja 01, 2014 7:43 am

Może wielki powrót A.Ł???
bardecki
Syn Burzy

Postprzez Iron42 » Cz maja 01, 2014 3:00 pm

Wielka szkoda ,że Dominik odszedł z zespołu-dzięki za te wszystkie lata !!!
No ale kto go zastąpi - koncerty się zbliżają wielkimi krokami więc sądzę,że kogoś już maja na oku.Może rzeczywiście A.Ł ?
Iron42
Anioł Zła

Postprzez Metalophil » Pt maja 02, 2014 4:43 pm

Ehh gdyby tak rzeczywiście wrócił A.Ł...Przepięknie by było!!!
Metalophil
Syn Burzy

Postprzez Paulo » So maja 03, 2014 6:51 pm

Oświadczenie Dominika:

W związku z pojawiającymi się od jakiego czasu informacjami, jakobym zakończył współpracę z zespołem TURBO, chciałbym stanowczo i ostatecznie stwierdzić (kończąc tym samym wszelkie spekulacje)...

że tak się właśnie stało

Koncert we Wrocławiu był moim pożegnalnym koncertem z zespołem. Jak być może większość z Was już wie, od dłuższego czasu zajmuję się tworzeniem własnego studia w Warszawie i chciałbym się temu poświęcić w 100%. 13 lat spędzonych w szeregach TURBO było dla mnie wspaniałym doświadczeniem, zarówno pod względem muzycznym jak i życiowym. Atmosfera w kapeli była fantastyczna, wręcz rodzinna, zobaczyłem mnóstwo ciekawych miejsc w Polsce i zagranicą, poznałem mnóstwo fantastycznych osób - tego wszystkiego będzie mi najbardziej brakować. Czasami jednak w życiu trzeba podejmować trudne decyzje i taką właśnie decyzją było moje odejście z zespołu - nadszedł po prostu czas na nowe doświadczenia i wyzwania. Z muzyką absolutnie nie kończę - wręcz przeciwnie, zajmę się nią po prostu od innej strony.

Wojtek, dziękuję Ci za to, że jesteś nie tylko fantastycznym muzykiem, ale i człowiekiem. Nauczyłem się od Ciebie mnóstwa rzeczy i już na zawsze pozostaniesz moim mentorem. Bogusz, dziękuję Ci za to, że nauczyłem się od Ciebie dyscypliny i twardszego stąpania po ziemi;) - dla mnie jesteś basistą numer jeden w tym kraju! Bobiś, Bartek - dziękuję wam za wspólne szaleństwa na trasie i poza nią, jesteście dla mnie jak brachole, joł! Tomek, po Twoim przyjściu do zespołu wstąpił nowy duch, dzięki za wszystko! Przemek, Mariusz - fantastycznie było mieć was w ekipie, historie ze wspólnych tras będę opowiadał wnukom Krystian, jesteś genialnym facetem, dzięki za mega profesjonalne podejście do tematu organizacji koncertów!

Dziękuję również wszystkim ludziom, którzy przychodzili na koncerty Turbo - mam nadzieję, że mój następca będzie na scenie co najmniej tak żywiołowy, jak ja!

Pozdrawiam wszystkich,

Dominik
Paulo
Administrator
Administrator

Następna strona

Powrót do O zespole