Turbo na wikipedia.org

Wszystko na temat grupy Turbo. Muzycy, ciekawostki, wydarzenia związane z kapelą...

Turbo na wikipedia.org

Postprzez Smolny » So lis 02, 2013 2:14 pm

Wprowadziłem małe zmiany na stronie Turbo na Wikipedii - link
Nie wiem czy któryś z moderatorów to zaakceptuje
1. Rozdzieliłem byłych członków zespołu na uczestniczących w nagraniach albumów i pozostałych, wprowadziłem korekty ich lat gry, dodałem gościnne uczestnictwo Marihuany, oraz Sławomira Bryłki i Tomasza Goehsa na "One Way"
2. Korekta mojej dawnej lini czasu, dodanie "Piątego Żywiołu" :D
3. Dodanie lat aktywności i dawnych wytwórni płytowych, powiązanych zespołów (przynajmniej dwóch członków)
4. Dodanie Turbo do powiązanych na stronie Kazika na Żywo i Luxtorpedy - dobra reklama, myślę jeszcze czy by nie zrobić powiązania na stronie Lombardu - przynajmniej dla mnie korzystanie z wiki na początku rozwijania moich zainteresowań muzycznych bardzo było mi przydatne

Proszę o uwagi i jednocześnie podaję pod rozpatrzenie ewewntualną korektę - link - moim zdaniem jak na zespół na poziomie Turbo jest to zbyt liche
Smolny
Szalony Ikar

Re: Turbo na wikipedia.org

Postprzez Nogard » So lis 02, 2013 3:10 pm

Super. Powiązania jak najbardziej, ja też często sobie klikam.
Jak masz dojścia czy przynajmniej obycie, mógłbyś spróbować dorzucić jakieś zdjęcie jak to nie jest zbyt skomplikowane, bo straszna bida tam, a z forum ktoś by na pewno użyczył jakichś fajnych.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez TheMistico66 » N gru 27, 2015 10:45 pm

Korekta linii czasu, uwzględniłem Tercjusza ;)
TheMistico66
Embrion

Postprzez Sardi » Pn sty 25, 2016 6:14 pm

Zaaktualizowałem biografię i skład zespołu, czekam na potwierdzenie :)
Sardi
Anioł Zła

Powrót do O zespole